3. neděle velikonoční

Farní info

OHLÁŠKY 26. DUBNA 2009

Dnes prožíváme 3. NEDĚLI VELIKONOČNÍ

• V týdnu si připomeneme:
• V úterý je památka sv. Ludvíka Maria Grigniona z Montfortu, kněze.
• Ve středu je svátek sv. Kateřiny Sienské, panny a učitelky církve, patronky Evropy.
• Ve čtvrtek je památka sv. Zikmunda, mučedníka.
• V pátek je památka sv. Josefa, dělníka. Také je První pátek v měsíci.
• V sobotu je památka sv. Atanáše, biskupa a učitele církve.
• Příští neděle je 4. NEDĚLE VELIKONOČNÍ.
Je to také den modliteb za povolání k duchovnímu stavu. Celý tento týden od dnešní do příští neděle je týdnem modliteb za duchovní povolání. Pamatujte také prosím na tento úmysl ve svých osobních modlitbách!

• Bohoslužeb v příštím týdnu bude v pravidelném pořadu.

• Od čtvrtku 30. 4. začnou také večerní májové
pobožnosti po mši sv.

• Sbírka z minulé neděle vynesla: 13 956,- .

• Dnešní sbírka, jak již bylo hlášeno minule, je určená na papežskou návštěvu Benedikta XVI. v naší vlasti.

• Jak již bylo oznámeno minule, dnes odpoledne bude v kostele sv. Jiří v Krnsku od 14:00, sloužena slavnostní poutní mše sv., při níž bude také poděkováno za dokončení opravy interiéru kostela. Hlavním celebrantem bude litoměřický biskup Mons. Jan Baxant. Všichni jste na tuto slavnost srdečně zváni.

• Dnes je také od 15:00 hod. první mše sv. ve Vinci.

• Zítra, v pondělí 27. 4., se uskuteční na faře od 19:00 hod. schůzka rodičů, jejichž děti se připravují na 1. svaté přijímání.

• Od soboty 2. 5. začínají také pravidelné bohoslužby na Klokočce. Rozpis je umístěn ve vývěsce před kostelem.

• I v letošním roce se opět uskuteční farní tábor pro děti. Termín je od 8. – 15. 8. 2009. Tentokrát na Jitravě. Své děti můžete přihlašovat v sakristii nebo na faře.

• Děkujeme Vám za Vaši přízeň, modlitby, finanční i věcné dary.

Přejeme Vám všem pokojnou a požehnanou Velikonoční neděli
i celý následující týden!

Ke stažení: Ohlášky v doc., 110 kB; Ohlášky v pdf., 73 kB

Nebeské království je jako kvas. (Mt 13,33)