3. neděle velikonoční

07.05.2011, autor: P. Kamil Škoda, kategorie: Ohlášky

Ohlášky 8. května 2011

1. Dnes slavíme 3. neděli velikonoční.

2. Tento týden oslavíme tyto památky a svátky:
Čtvrtek: Sv. Pankráce, mučedníka
Pátek: Panny Marie Fatimské
Sobota: svátek sv. Matěje, apoštola

3. Příští neděle je 4. neděle velikonoční.

4. Po každé všednodenní mši sv. a v neděli po večerní následuje bezprostředně mariánská pobožnost. Při středeční zpívají děti a mládež, které jsu tímto zváni k aktivní účasti.

5. Ve čtvrtek se bude konat farní rada (téma: Noc kostelů). Kvůli přípravám na křty malých dětí až od 19:30hod.

6. Jedno z rodinných společenství naší farnosti zve ostatní rodiny na sobotu 21. května na faru (od 10:00). Uskuteční se setkání pro ty rodiny, které by se chtěli třeba v budoucnu spolu setkávat. Součástí bude společná modlitba, četba z Písma a krátké zamyšlení nad ním, ale i obyčejné povídání mezi sebou. Zváni jsou rodiče i s dětmi všeho věku.

7. Stále je možné se ještě přihlásit na poutní zájezd do Říma, Padovy a Assisi. Pouť pořádá farnost Mnichovo Hradiště v termínu 19.6. – 26.6.2011. Cena: 8.200,- Kč. Podrobnosti na nástěnce.

8. Křesťanská akademie vás zve na přednášku Jindřicha Halamy s názvem: Je práce požehnáním nebo prokletím? / Svoboda v konzumní společnosti. Začátek toto úterý v 19:00 hod. v modlitebně evangelické církve v Husově ulici.
9. Ve středu bude biblická hodina. V 19:00 hod. na faře.
9. Pamatujme v modlitbě na děti, které za měsíc poprvé přijmou Svátostného Spasitele.

10. Duchovní správa vám všem děkuje za vaše modlitby a finanční či věcné a květinové dary.

11. Přejeme vám všem požehnané Velikonoce!

Ke stažení: 3.-nedele-velikonocni.doc, 112 kB

Poslední budou prvními. (Mt 20,16)