3. neděle velikonoční

05.04.2008, autor: P. Radek Vašinek, kategorie:
Farní informace

OHLÁŠKY 6. DUBNA 2008

1. Dnes prožíváme 3. NEDĚLI VELIKONOČNÍ.

2. V týdnu si připomeneme:
· V pondělí je Památka sv. Jana Křtitele de la Salle, kněze.
· V pátek je Památka sv. Stanislava, biskupa a mučedníka.

3. Příští neděli je 4. NEDĚLE VELIKONOČNÍ, je to také den modliteb za duchovní povolání.

4. V týdnu bude pravidelný pořad bohoslužeb.

5. Sbírka z minulé neděle vynesla : 11 062,-

6. Dnes se po mši sv. pro děti uskuteční první krátká informativní schůzka rodičů, jejichž děti se připravují na 1. svaté přijímání.

7. Křesťanská akademie v Mladé Boleslavi Vás zve na přednášku PhDr. Jiřiny Šiklové s názvem: „ŠEDESÁTÝ OSMÝ A POKÁNÍ SPOLEČNOSTI“. Přednáška se uskuteční ve čtvrtek 10. dubna od 19:00 hod. v modlitebně církve evangelické v Husově ulici.

8. Jak již bylo hlášeno minule, i v letošním roce se uskuteční od 16. – 23. srpna farní tábor pro děti. Prosíme rodiče o předběžné přihlášení svých dětí v sakristii nebo na faře.

9. Děkujeme Vám také za Vaši přízeň, modlitby, finanční i věcné dary.

PŘEJEME VÁM VŠEM RADOSTNOU A POŽEHNANOU VELIKONOČNÍ NEDĚLI I CELÝ NÁSLEDUJÍCÍ TÝDEN!

Ke stažení: Ohlášky v doc., 109 kB; Ohlášky v pdf., 82 kB

Kdo jsi, Pane? (Sk 9,5)