30. neděle v liturgickém mezidobí

23.10.2010, autor: P. Kamil Škoda, kategorie: Ohlášky

Ohlášky 24. října 2010

1. Dnes slavíme 30. neděli v liturgickém mezidobí. Sbírka dnešní neděle je věnována na misie.

Ve čtvrtek oslavíme svátek sv. Šimona a Judy, apoštolů

2. Příští neděle je Slavnost Výročí posvěcení kostela. POZOR: zároveň je změna času! (budeme spát o hodinu déle)

3. Příští neděli bude mše sv. ve Vinci v 15:00 (tzv. poslední pravidelná; další pak bude tzv. svatomikulášská – v prosinci.

4. Křesťanská akademie v Mladé Boleslavi Vás zve na přednášku P. Františka Lízny, SJ na téma Cesta Evropou. Bude se konat v modlitebně církve evangelické v Husově ulici toto úterý v 19:00. P. František bude také celebrovat večerní mši sv. v arciděkanském kostele. Všichni jste srdečně zváni.

5. Na stolečku mezi lavicemi jsou misijní kalendáře. Je možné si je rozebrat – a buď zaplatit přiloženou složenkou, nebo v sakristii či na faře v nejbližší možné době. Cena kalendáře není pevně stanovena – výtěžek se použije na misijní účely. Neměla by ale být menší než 200Kč.

6. Podrobnější a také jiné užitečné informace visí na nástěnce v pravém zádveří (arciděkanského) kostela.

7. Duchovní správa vám všem děkuje za vaše modlitby, věcné a květinové dary. Také děkujeme těm, kteří přispívají na projekt dostavby fary.

Přejeme vám všem radostnou a pokojnou neděli i celý následující týden jakož i přímluvu Panny Marie, kterou si v říjnu zvlášť připomínáme! Doporučuje se denní modlitba růžence.

Ke stažení: ohlasky-30.-nedele-v-mezidobi.doc, 111 kB

Bůh mě povolal. (Iz 49,1)