30. neděle v mezidobí - misijní neděle

22.10.2011, kategorie: Ohlášky

Farní ohlášky z neděle 23. října 2011

1. Dnes slavíme 30. neděli v liturgickém mezidobí – den modliteb za misie.
2. Tento týden slavíme tyto církevní svátky a památky:
Pondělí: Antonína Marie Klareta, biskupa
Pátek: Svátek sv. Šimona a Judy, apoštolů

Příští neděle je Slavnost Výročí posvěcení kostela (posvícení). Bude mše sv. také ve Vinci v 15:00hod.

3. Jsou již k prohlédnutí i k zakoupení stolní nové kalendáře i diáře na příští rok (mnoho druhů). Některé bude možné zakoupit pouze do konce listopadu, poté se budou vracet zpět do knihkupectví. Ke koupi jsou připraveny v zákristii arciděkanského kostela, případně některé na faře.
4. Rovněž v zákristii je možno zakoupit nové vydání katechismu zvláště pro mladé, tzv. YouCat.

5. Kdo dnes dal do sbírky větší finanční dar na misie, ať si uprostřed kostela vezme domů misijní kalendář.

6. Ve středu se koná další biblická hodina, všichni jste srdečně zváni v 19:00 na faru.

7. Příští neděli se mění čas z letního na tzv. zimní. Budeme spát o hodinu déle.

Duchovní správa vám všem děkuje za vaše modlitby a finanční či věcné a květinové dary.
Přejeme vám všem radostnou a pokojnou neděli!

Ke stažení: 30.-nedele-v-mezidobi-misijni-nedele-2011.doc, 26 kB

On sám přijde a spasí vás. (Iz 35,4)