31. neděle v mezidobí

Farní ohlášky tohoto týdne
z neděle 4. listopadu 2012

Dnes slavíme 31. neděli v mezidobí
Památky a svátky tohoto týdne:
Pátek: Svátek Posvěcení lateránské baziliky
Sobota: Památka sv. Lva Velikého, papeže a učitele církve
Příští neděle: 32. v mezidobí.

1. Ve středu se koná Biblická hodina. Začátek na faře v 19:00hod.

2. Stále je možné získávat plnomocné odpustky pro duše v očistci – až do 8. listopadu (čtvrtek).

3. Ve středu přijede naši farnost vizitovat generální vikář P. Stanislav Přibyl spolu s úředníky biskupské kurie. V 16:00 začne setkání s farníky, na které jste srdečně zváni. Setkání s generálním vikářem se uskuteční na faře. V 18:00 pak následuje mše sv., kterou bude celebrovat.

4. V sobotu se uskuteční tradiční Svatomartinský lampionový průvod. Start od 16:30 do 17:00u restaurace Koliba v parku Štěpánky. Děti se mohou těšit na úkoly cestou lesem, odměnu i setkání se sv. Martinem na bílém koni. Vstupné 40Kč rodina s 1 dítětem, 60Kč rodina s více dětmi.

5. V sobotu v kostele sv. Petra a Pavla v Bezně bude sloužena v 14:00 hod. mše sv. ke cti sv. Huberta za účasti myslivců z místního i sousedních lesních revírů. Při mši sv. myslivci zahrají na lesní rohy tzv. Svatohubertskou mši. Tento den NEBUDE mše sv. ve Strenicích.

6. Příští neděli bude v Mladé Boleslavi dopoledne pouze jedna mše sv., a to v 9:00 hod., kterou na závěr vizitace celebruje opět P. Stanislav Přibyl. Mše sv. v 10:30 NEBUDE.

7. Kaplan do pátku nepřítomen. Náboženství ale budou.

Duchovní správa vám všem děkuje za vaše modlitby a dary i zapojení se do života farnosti.

Hezkou neděli a požehnaný celý týden!

Ke stažení: 31.-nedele-v-mezidobi.doc, 27 kB

Spravedlivý bude žít z víry. (Řím 1,17)