Hlavní menu:


31. neděle v mezidobí

03.11.2007, autor: P. Radek Vašinek, kategorie: Ohlášky
Ohlášky

OHLÁŠKY 4. LISTOPADU 2007

1. Dnes prožíváme 31. NEDĚLI V MEZIDOBÍ.
2. V týdnu si připomeneme:
· V pátek je Svátek Posvěcení lateránské baziliky.
· V sobotu je Památka sv. Lva Velikého, papeže a učitele církve.
3. Příští neděle je 32. NEDĚLE V MEZIDOBÍ.
4. Připomínáme, že od 1. do 8. listopadu je možno získat po splnění tří obvyklých podmínek (sv. zpověď, sv. přijímání, modlitba na úmysl Svatého otce), denně plnomocné odpustky, přivlastnitelné pouze duším v očistci, navštíví-li někdo hřbitov a pomodlí se tam třeba jen v duchu za zemřelé.
5. Sbírka z minulé neděle, která byla na misie vynesla 10 182,-
6. Příští pátek, tedy 9. listopadu, proběhne od 17:00 další ministrantská schůzka.
7. V sobotu 10. listopadu se uskuteční od 14:00, IV. ročník hudebního festivalu křesťanské folkové i rokové hudby – VOX. Festival bude probíhat v novém Komunitním centru Matky Terezy v Praze – Hájích. Více informací naleznete na plakátku, který je také umístěn ve vývěsce.
8. Centrum pro rodinu pořádá „Víkend pro ženy“ ve dnech od 16. – 18. 11. 2007, v Jiřetíně pod Jedlovou u sester Dcer Božské lásky. Téma je BLAHOSLAVENSTVÍ. Přednášejícím bude P. Ladislav Heryán, SDB. Více informací naleznete ve vývěsce.
9. Připomínáme pozvání naší mládeže na adoraci po nedělní večerní mši sv.
10. Stále jsou v zákristii nebo na faře k dispozici stolní kalendáře na příští rok.
11. Duchovní správa Vám všem děkuje za Vaše modlitby, finanční, věcné i květinové dary.

Přejeme Vám všem radostnou, pokojnou a požehnanou neděli i celý následující týden.

Ke stažení: Ohlášky v pdf., 69 kB


Biblický citát na dnešní den
Ježíš hlásal radostnou zvěst. (Lk 8,1)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |