Hlavní menu:


32. neděle v mezidobí

10.11.2007, autor: P. Radek Vašinek, kategorie: Ohlášky
Farní informace pro následující týden...

OHLÁŠKY 11. LISTOPADU 2007

1. Dnes prožíváme 32. NEDĚLI V MEZIDOBÍ. Je také svátek sv. Martina.
2. V týdnu si připomeneme:
· V pondělí je Památka sv. Josafata, biskupa a mučedníka.
· V úterý je Památka sv. Anežky České, panny.
· Ve čtvrtek je Památka sv. Alberta Velikého, biskupa a učitele církve.
· V pátek je Památka sv. Markéty Skotské a sv. Gertrudy, panny.
· V sobotu je Památka sv. Alžběty Uherské, řeholnice.
3. Příští neděle je 33. NEDĚLE V MEZIDOBÍ.
4. Sbírka z minulé neděle vynesla 8 857,-
5. Příští nedělní sbírka bude věnovaná na biblické dílo.
6. Dnes také vyšlo další číslo našeho farního občasníku. Uzávěrka adventního čísla bude 23. 11. do večerní mše sv. Své příspěvky můžete odevzdávat v sakristii, na faře, nebo je zaslat v elektronické podobě na adresu: obcasnik@seznam.cz
7. Křesťanská akademie Vás zve na přednášku Prof. Ing. JAROSLAVA ŠESTÁKA: Energie a zítřek. Přednáška se uskuteční v modlitebně ČCE v Mladé Boleslavi, v Husově ulici, v úterý 13.11. 2007, od 19:00 hod.
8. Diecézní pastorační středisko zve všechny laiky na exercicie, které se uskuteční v Litoměřicích v DDKT, od 23. – 25. 11. 2007. Exercicie povede Mons. Jiří Mikulášek, generální vikář brněnské diecéze. Téma je: „Žít důvěrně s Kristem uprostřed světa“. Více informací naleznete ve vývěsce.
9. Arcibiskupský seminář v Praze zve všechny muže od 15-ti let, kteří chtějí prožít společný víkend ve společenství bohoslovců a představených, na PODZIMNÍ VÍKENDOVÉ SETKÁNÍ, které se uskuteční od 23. – 25. 11. 2007 v kněžském semináři. Podrobnější informace naleznete také ve vývěsce.
10. Duchovní správa Vám všem děkuje za Vaše modlitby, finanční, věcné i květinové dary.
Přejeme Vám všem radostnou, pokojnou a požehnanou neděli i celý následující týden.

Ke stažení: Ohlášky v pdf., 75 kB; Ohlášky v doc., 110 kB


Biblický citát na dnešní den
Ježíš hlásal radostnou zvěst. (Lk 8,1)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |