33. neděle v liturgickém mezidobí

14.11.2009, autor: Škoda K., kategorie: Ohlášky

Ohlášky 8. listopadu 2009

1. Dnes slavíme 33. neděli v liturgickém mezidobí.

2. V týdnu budeme slavit tyto památky a svátky:
Pondělí: Sv. Markéty Skotské a sv. Gertrudy, panny
Úterý: Památka sv. Alžběty Uherské, řeholnice
Středa: Posvěcení římských bazilik svatých apoštolů Petra a Pavla
Sobota: Památka Zasvěcení Panny Marie v Jeruzalémě

3. Příští neděli budeme slavit Slavnost Ježíše Krista Krále. Na farní mši sv. v 9:00 hod. přijal pozvání náš generální vikář P. Stanislav Přibyl.

4. Sbírka z minulé neděle vynesla 13 116,- Kč. Dnešní sbírka je věnována jako finanční příspěvek na pořízení Biblí pro Ugandu

5. Na sobotu 5. prosince se očekává příchod sv. Mikuláše do našeho kostela. Děti, které se s ním chtějí setkat, ať u bočního vchodu vyplní na připravené kartičky své jméno a věk a připevní je na nástěnku.

6. Tuto středu se bude v arciděkanském kostele konat vokální produkce Chóru uralských kozáků. Kromě liturgických písní od Lovovského, Čajkovského a Bortnijanského budeme moci uslyšet i ruské lidové písně. Začátek v 19:30 hod. Vstupenky je možné získat v předprodeji na Informačním centru v Železné ulici za 240,-Kč, nebo přímo na místě za 290,-Kč.

7. V sakristii nebo na faře je možné si stále zakoupit kalendáře na příští rok.

8. Tuto sobotu bude v 19:00 hod. v kostele sv. Jana sloužena mše sv. v polském jazyce.

9. Na první adventní neděli (29. listopadu) přijede do naší farnosti knihkupec s křesťanskou literaturou. Bude možné si po mši sv. knihy vybrat a ihned zakoupit.

10. Duchovní správa vám všem děkuje za vaše modlitby, finanční, věcné a květinové dary.

Přejeme vám všem radostnou, pokojnou a požehnanou neděli i celý následující týden.

Ke stažení: ; Ohlasky-33.-nedele-v-ltrg.-mezid.-1.doc, 111 kB

Kdo věří v Syna, má život. (Jan 3,36)