33. neděle v mezidobí

16.11.2013, autor: P. Kamil Škoda, kategorie: Ohlášky

Farní ohlášky tohoto týdne
z neděle 17. listopadu 2013

Dnes slavíme 33. neděli v mezidobí.
Dnes ještě bude mše sv. v mimořádné formě ritu v 14:00 hod. v arciděkanském kostele.
Dnešní den je dnem Bible. Dnešní sbírka na pojištění diecéze.

Památky a svátky tohoto týdne:
Pondělí: Posvěcení římských bazilik sv. apoštolu Petra a Pavla
Čtvrtek: Památka Zasvěcení Panny Marie v Jeruzalémě
Pátek: Památka sv. Cecílie, panny a mučednice
Sobota: Sv. Klementa I., papeže a mučedníka
Příští neděle: Slavnost Ježíše Krista Krále – mše sv. s adorací. Tento den končí rok víry.

1. V pondělí se setkají organizátoři farní Tříkrálové sbírky v 17:00 hod. na faře. Na tuto schůzku jsou zváni ti, kteří by měli zájem letos prakticky pomoct jako průvodci.

2. Ve středu v 19:00 se na faře uskuteční Setkání nad životem z víry. Všichni jste srdečně zváni.

3. V pátek bude příprava na biřmování v 19:00 hod na faře.

4. Všichni mladí muži ve věku od 15 let jsou zváni do pražského kněžského semináře na tento víkend (pátek večer až neděle odpoledne) na duchovní obnovu a setkání s bohoslovci. Letošní podzimní setkání nese název Ke kořenům víry. Přihlášky posílejte do 18.11. Viz nástěnka.

Duchovní správa vám všem děkuje za vaše modlitby a finanční či věcné či květinové a jiné dary.
Přejeme vám všem požehnanou neděli!

Ke stažení: ; 33Ne-mezidobi-1.doc, 29 kB

Nebojte se lidí. (Mt 10,26)