33. neděle v mezidobí

17.11.2007, autor: P. Radek Vašinek, kategorie: Ohlášky
Farní informace pro následující dny...

OHLÁŠKY 18. LISTOPADU 2007

1. Dnes prožíváme 33. NEDĚLI V MEZIDOBÍ.
2. V týdnu si připomeneme:
·Ve středu je Památka Zasvěcení Panny Marie v Jeruzalémě.
·Ve čtvrtek je Památka sv. Cecílie, panny a mučednice.
·V pátek je Památka sv. Klementa I., papeže a mučedníka.
·V sobotu je Památka sv. Ondřeje Dung-Laca, kněze, a druhů, mučedníků.
3.Příští neděle je SLAVNOST JEŽÍŠE KRISTA KRÁLE.
4.Sbírka z minulé neděle vynesla 9 107,-
5.Dnešní sbírka bude věnovaná na biblické dílo.
6.Příští sobotu 24. listopadu si připomeneme významné jubileum, 60 let od příchodu Štěpána kardinála Trochty do Litoměřic. Litoměřický biskup Mons. Pavel Posád zve všechny v tento den do litoměřické katedrály, kde bude od 10:00 hod. slavená pontifikální mše sv. společně s kněžími celé diecéze a také s velkou rodinou salesiánů.
7.Před 1. nedělí adventní, tedy 1. 12., proběhne v naší farnosti duchovní obnova – rekolekce, kterou povede Mons. Karel Herbst, světící biskup pražský. Podrobnější informace budou včas ohlášeny. Už teď jste na tuto akci všichni srdečně zváni.
8.V pátek 23. 11. proběhne od 17:00 hod. další ministrantská schůzka.
9.Připomínáme uzávěrku adventního čísla farního občasníku, která bude v pátek 23. 11., do večerní mše sv.
10.I do naší farnosti zavítá 5. 12., v předvečer svého svátku sv. Mikuláš. Kdyby jste chtěli přispět na jeho cestu sem k nám, budeme Vám vděční.
11.Duchovní správa Vám všem děkuje za Vaše modlitby, finanční, věcné i květinové dary.
Přejeme Vám všem radostnou, pokojnou a požehnanou neděli i celý následující týden.

Ke stažení: Ohlášky v doc., 110 kB; Ohlášky v pdf., 71 kB

Kdo věří v Syna, má život. (Jan 3,36)