Hlavní menu:


4. neděle postní

02.04.2011, autor: P. Kamil Škoda, kategorie: Ohlášky
ohlášky farnosti

Ohlášky 3. dubna 2011

1. Dnes je 4. neděle postní (laetare – veselte se).
Příští neděle je 5. postní

2. V pátek bude příprava na biřmování.

3. Tuto sobotu se v naší farnosti bude při večerní mši sv. v 18:00 hod. v kostele sv. Jana Nepomuckého udílet svátost pomazání nemocných. K této svátosti se může na faře předem přihlásit ten, kdo je těžce nemocen a také starší 60let věku (svátost nemocných se také udílí jako zvláštní posila ve stáří, které v sobě nese tíhu nemocí…). Před přijetím této svátosti je třeba přistoupit ke svátosti smíření (sv. zpověď) – stačí např. týden či dva před udílením; a být v milosti posvěcující (bez těžkého hříchu).

4. V sobotu se mezi 9. – 17. hod. na nákladovém nádraží v Mladé Boleslavi koná humanitární sbírka použitého ošacení, obuvi a domácích potřeb. Celou akci organizuje Diakonie Broumov. Podrobnosti o sbírce jsou na nástěnce.

Duchovní správa vám všem děkuje za vaše modlitby a dary i zapojení se do života farnosti.
Přejeme vám všem požehnanou neděli i celý týden.

Ke stažení: ohlasky-4.-nedele-postni-1.doc, 109 kB


Biblický citát na dnešní den
Co mi může udělat člověk? (Ž 56,12)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |