4. neděle v mezidobí

31.01.2009, autor: P. Radek Vašinek, kategorie: Ohlášky
Farní ohlášky

OHLÁŠKY 1. ÚNORA 2009

· Dnes prožíváme 4. NEDĚLI V MEZIDOBÍ.

· V týdnu si připomeneme:
· V pondělí je svátek Uvedení Páně do chrámu.
· V úterý je památka sv. Blažeje, biskupa a mučedníka.
· Ve čtvrtek je památka sv. Agáty, panny a mučednice.
· V pátek je památka sv. Pavla Mikiho a druhů, mučedníků. Také je První pátek v měsíci.
· Příští neděle je 5. NEDĚLE V MEZIDOBÍ.

· Sbírka z minulé neděle, která byla na církevní školy v naší diecézi,
vynesla: 11 983,-

· Pořad bohoslužeb v příštím týdnu bude v pravidelném pořadu. V pondělí o svátku Uvedení Páně do chrámu bude pravidelná ranní mše sv. v kostele sv. Jana Nepomuckého v 7:30 hod. Večer budou od 17:15 večerní chvály, po nich bude následovat růženec. V 17:45 začne obřad žehnání svící v parku u sv. Havla a poté půjde průvod do kostela sv. Jana Nepomuckého, kde bude dále pokračovat mše sv. Za nepříznivého počasí proběhne žehnání svící až v 18:00 hod. v kostele.

· Ve čtvrtek 5. 2. se uskuteční setkání poutníku, kteří pojedou do Svaté země, s cestovní kanceláří PALOMINO, která nás bude informovat o podrobnostech naší poutě. Setkání se uskuteční od 19:00 hod. na faře.

· V pátek 6. 2. proběhne od 10:00 hod. setkání maminek v mateřském centru Sedmikráska nad tématem 10. přikázání.

· Děkujeme Vám za Vaši přízeň, modlitby, finanční i věcné dary.

Přejeme Vám všem radostnou, pokojnou a požehnanou neděli!

Ke stažení: Ohlášky v doc., 111 kB; Ohlášky v pdf., 79 kB

Je jenom jeden Bůh. (Řím 3,30)