4. neděle velikonoční - Dobrého Pastýře

20.04.2013, autor: P. Kamil Škoda, kategorie: Ohlášky

Farní ohlášky tohoto týdne
z neděle 21. dubna 2013

Dnes slavíme 4. neděli velikonoční.
Dnes bude také mše sv. ve 14:00 v arciděkanském kostele podle předkoncilní formy ritu.
Dnes je sbírka na pojištění kostelů.

Památky a svátky tohoto týdne:
Úterý: Svátek sv. Vojtěcha, biskupa a mučedníka
Středa: Sv. Jiří, mučedník
Čtvrtek: Svátek sv. Marka, evangelisty
Příští neděle: 5. neděle velikonoční. Příští neděli bude také první mše sv. ve Vinci – v 15:00 hod.

1. Ve středu bude Setkání nad životem z víry (dříve seniorské setkání) v 19:00 na faře.

2. Středisko Naděje v Ml. Boleslavi, které pomáhá bezdomovcům, má v těchto dnech nedostatek pánského ošacení a obutí, konkrétně trička, spodní prádlo, ponožky, kraťasy. Kdo byste mohl nějaké věnovat, můžete je donášet přímo do střediska na adresu: Štyrsova 918. Mapka je na nástěnce.

3. Na základě článku o naší farnosti v diecézním časopise Zdislava projevilo Karmelitánské nakladatelství zájem o zavedení knihkupectví křesťanské literatury v Mladé Boleslavi. V současné době se hledá vhodný spíše malý prostor pro uskutečnění záměru. Prosíme vás o pomoc, kdo byste měli nějaký tip a nebo mohli sami prostor pronajmout. Později se bude také konat výběrové řízení na vedoucí knihkupectví.

4. Letní farní tábor pro děti se letos uskuteční 10. – 17. 8.

5. Duchovní správa vám všem děkuje za vaše modlitby a finanční či věcné dary.

Přejeme vám všem požehnané Velikonoční svátky a opravdovou radost ze Zmrtvýchvstalého Krista.

Ke stažení: 4.-nedele-velikonocni-2.doc, 28 kB

Kdo věří v Syna, má život. (Jan 3,36)