Hlavní menu:


5. neděle postní

28.03.2009, autor: P. Radek Vašinek, kategorie: Ohlášky
Farní info

OHLÁŠKY 29. BŘEZNA 2009

· Dnes prožíváme 5. NEDĚLI POSTNÍ.

· V týdnu si připomeneme:
· Ve čtvrtek je připomínka sv. Františka z Pauly, poustevníka.
· Příští pátek je První pátek v měsíci.
· V sobotu je připomínka sv. Izidora, biskupa a učitele církve.
· Příští neděle je KVĚTNÁ (PAŠIJOVÁ) NEDĚLE.

· Sbírka z minulé neděle vynesla: 11 775 ,-

· Pořad bohoslužeb v příštím týdnu bude v pravidelném pořadu. Obřady Květné neděle začnou v 8:45 v kostele sv. Jana Nepomuckého žehnáním ratolestí, následně vyjde liturgický průvod do arciděkanského kostela NPM, kde od 9:00 začne mše sv. s pašijemi. Mše sv. pro děti bude od 10:30 v arciděkanském kostele NPM. Žehnání ratolestí proběhne před kostelem na začátku bohoslužby. Večerní mše sv. se žehnáním ratolestí bude v kostele sv. Jana Nepomuckého od 18:00 hod.

· Křesťanská akademie v Mladé Boleslavi Vás zve na mimořádnou besedu se senátorem a novinářem Jaromírem ŠTĚTINOU. Tato beseda bude na téma: „Svět je jen jeden“ a uskuteční se ve čtvrtek 2. dubna od 19:00 hod. v modlitebně církve evangelické v Husově ulici.

· Ve dnech 3. – 4. 4. proběhne v Litoměřicích 39. diecézní setkání mládeže. Téma setkání je: „Máme naději v živém Bohu“. Hlavním hostem je P. Marek Orko Vacha. Kněz, který vystudoval molekulární biologii a genetiku, účastnil se dvou výprav do Antarktidy a také půl roku strávil v trapistickém klášteře ve Francii. Také se poprvé mládež setká s novým otcem biskupem Janem. Více informací naleznete na plakátku na nástěnkách. Všichni mladí jsou srdečně zváni.

· Před tímto setkáním také proběhne ve všech diecézích naší vlasti týden modliteb za mládež, který právě vyvrcholí diecézním setkáním mládeže. I při bohoslužbách v tomto týdnu budeme na mladé lidi více pamatovat a prosím vzpomeňte na ně i při svých osobních modlitbách.

· V sobotu 4. dubna bude také od 19:00 hod. mše sv. v polském jazyce.

· Děkujeme Vám za Vaši přízeň, modlitby, finanční i věcné dary.

Přejeme Vám všem pokojnou a požehnanou postní neděli!

Ke stažení: Ohlášky v doc., 111 kB; Ohlášky v pdf., 80 kB


Biblický citát na dnešní den
Následují Beránka kamkoli jde. (Zj 14:4)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |