5. neděle postní

24.03.2012, autor: P. Kamil Škoda, kategorie: Ohlášky

Farní ohlášky z neděle 18. března 2012

Dnes je 5. neděle postní.
V pondělí je přeložená Slavnost z dneška: Slavnost Zvěstování Páně. Mše sv. v 7:30 v kostele sv. Jana Nepomuckého a v 18:00 v arciděkanském kostele.
Příští neděle je neděle květná. Přineste si prosím ratolesti (kočičky). Mše sv. začne bohoslužbou svěcení ratolestí v kostele sv. Jana Nepomuckého už v 8:45. Odtud půjdeme průvodem do arciděkanského kostela. Mše sv. v 10:30 začne na prostranství před arciděkanským kostelem. Večerní mše sv. bude v 18:00 v kostele sv. Jana Nepomuckého beze změny. Ranní chvály budou v 8:15 v kostele sv. Jana Nepomuckého

1. V pátek je křížová v arciděkanském kostele (17:15). Následuje poté mše sv. (v 18:00).

2. Ve středu bude biblická hodina v 19:00 na faře.

3. V rámci přestavby fary naše farnost přijme na částečný úvazek uklízečku. Pokud byste někdo měl zájem o tento úvazek, prosíme, přihlašte se nejpozději do této středy.

4. V pátek a v sobotu se koná v Litoměřicích 45. diecézní setkání mládeže. Naše mládež má letos na starosti průběh netradiční křížové cesty. Na setkání může jet kterýkoliv mladý od 14let. Pojedeme společně vlakem, informace a přihlášení u o. Kamila. Vřele doporučujeme.
Zároveň je tento týden týdnem modliteb za mládež.

5. I letos se připravovalo k velikonočnímu přijetí svátosti křtu několik dospělých. Pamatujme na tyto katechumenky ve svých modlitbách.

Duchovní správa vám všem děkuje za vaše modlitby a dary finanční či věcné. Děkujeme těm, kteří přišli včera pomoci na brigádu. Podařilo se opravdu hodně.
Přejeme vám všem radostnou a ničím a nikým nerušenou postní neděli!

Ke stažení: 5.-nedele-postni.doc, 27 kB

Je jenom jeden Bůh. (Řím 3,30)