5. neděle postní

16.03.2013, autor: P. Kamil Škoda, kategorie: Ohlášky

Farní ohlášky tohoto týdne
z neděle 17. března 2013

Dnes slavíme 5. neděli postní. (sbírka na pojištění diecéze). Dnes je ještě mše sv. v 14:00 podle mimořádné formy ritu (tzv.“předkoncilní“) v arciděkanském kostele.
V úterý je Slavnost sv. Josefa, snoubence Panny Marie – doporučený svátek: mše sv. bude ráno v 7:30 v kostele sv. Jana Nepomuckého. Večerní v 18:00 bude v arciděkanském kostele. Předtím modlitba růžence v 17:00 a v 17:30 zpívané nešpory.
Příští neděle: Květná neděle

mše sv. budou na Květnou neděli v tomto pořadu:
Hlavní farní mše sv. začne již v 8:45 v kostele sv. Jana Nepomuckého, kde se budou světit ratolesti a pak se půjde průvodem do kostela arciděkanského. Ranní chvály v kostele sv. Jana budou již v 8:15.
Mše sv. pro rodiny s dětmi v 10:30 za příhodného počasí začne před arciděkanským kostelem, kde se posvětí ratolesti.
Večerní mše sv. v 18:00 s ratolestmi začne jako obvykle v 18:00 v kostele sv. Jana.

1. Ve středu bude na faře Biblická hodina. Začátek v 19:00 hod.

2. Páteční mše sv. v 18:00hod. bude v arciděkanském kostele. Před páteční mší sv. od 17:15hod. se budeme modlit pobožnost křížové cesty.

3. V pátek večer a v sobotu během dne se koná v Litoměřicích Diecézní setkání mládeže. Na setkání se pojede z Ml. Boleslavi společně vlakem. Informace na nástěnce a u o. Kamila, který se staršími dětmi a mládeží pojede.

Duchovní správa vám všem děkuje za vaše modlitby a dary i zapojení se do života farnosti. Hezkou neděli a požehnaný půst!

Ke stažení: 5.-nedele-postni-1.doc, 28 kB

Nebojte se lidí. (Mt 10,26)