5. neděle v liturgickém mezidobí

Ohlášky 6. února 2011

1. Na dnešní den připadá 5. neděle v mezidobí.
V úterý: sv. Josefíny Bakhity, panny
Ve čtvrtek: Památka sv. Scholastiky, panny
V pátek: Panny Marie Lurdské, světový den nemocných
Příští neděle: 6. neděle v liturgickém mezidobí.

2. Mateřské centrum v Zálužanské ulici vás zve na přednášku o. Pavla tento pátek v 10:00 hod. Téma přednášky je Uzdravení.

3. Jak již mnozí víte, P. Józef Szeliga – náš minulý farář, byl jmenován kanovníkem Litoměřické kapituly. Slavnostně instalován mezi kanovníky bude tuto sobotu v 10:00 hod. v katedrále sv. Štěpána v Litoměřicích. Vlastního obřadu je možné se samozřejmě zúčastnit. Z vás, kteří byste do Litoměřic přijeli, uspořádáme gratulační delegaci. Předáme o. Józefovi za celou naši farnost zástupné přání podepsané členy farní rady.

4. Prosím členy farní rady, aby přišli po mši sv. do zákristie.

5. Duchovní správa vám všem děkuje za vaše modlitby a dary. Přejeme vám všem požehnanou neděli i celý týden.

Ke stažení: ohlasky-5.-nedele-v-mezidobi.doc, 109 kB

Duch pravdy vás uvede do celé pravdy. (Jan 16,13)