5. neděle velikonoční

09.05.2009, autor: P. Radek Vašinek, kategorie:
Farní informace

10. KVĚTNA 2009

Dnes prožíváme 5. NEDĚLI VELIKONOČNÍ.
• V týdnu si připomeneme:
• V úterý je památka sv. Pankráce, mučedníka.
• Ve středu je památka Panny Marie Fatimské.
• Ve čtvrtek je svátek sv. Matěje, apoštola.
• V sobotu je svátek sv. Jana Nepomuckého, kněze a mučedníka, hlavního patrona Čech, v naší farnosti bude poutní slavnost.
• Příští neděle je 6. NEDĚLE VELIKONOČNÍ.

• Bohoslužby v příštím týdnu budou v pravidelném pořadu.

• Sbírka z minulé neděle vynesla: 11 463,- .

• Křesťanská akademie v Mladé Boleslavi Vás zve na přednášku PHDR. KARLA HERČÍKA s názvem: Evropské válečné konflikty a mladoboleslavsko. Přednáška se uskuteční v úterý 12. května od 19:00 hod. v modlitebně církve evangelické v Husově ulici.

• V pátek 15. května proběhne od 10:00 hod. další setkání maminek v mateřském centru v Zálužanské ulici. Tématem setkání v tomto roce sv. Pavla bude druhý Pavlův list do Korintu. Maminky jsou srdečně zvány.

• Příští sobotu 16. května se v Řepově uskuteční poutní slavnost. Od 14:00 hod. bude sloužená poutní mše sv. litoměřickým biskupem Mons. Janem Baxantem u sochy Panny Marie pod širým nebem a poté vyjde průvod obcí ke zvoničce, kde bude požehnán nový zvon. Všichni jste srdečně zváni.

• V sobotu o slavnosti sv. Jana Nepomuckého bude v kostele sv. Jana od 18:00 hod. poutní slavnostní mše sv. a po ní budou následovat litanie ke sv. Janu Nepomuckému.

• Jak již bylo hlášeno minule, i v letošním roce se opět uskuteční farní tábor pro děti. Termín je od 8. – 15. 8. 2009. Tentokrát na Jitravě. Své děti můžete přihlašovat v sakristii nebo na faře.

• Děkujeme Vám za Vaši přízeň, modlitby, finanční i věcné dary.

Přejeme Vám všem pokojnou a požehnanou Velikonoční neděli
i celý následující týden!

Ke stažení: Ohlášky v doc., 108 kB; Ohlášky v pdf., 68 kB

Pane, ty máš slova věčného života. (J 6,68)