5. neděle velikonoční

19.04.2008, autor: P. Radek Vašinek, kategorie: Ohlášky
Farní informace

OHLÁŠKY 20. DUBNA 2008

1. Dnes prožíváme 5. NEDĚLI VELIKONOČNÍ.

2. V týdnu si připomeneme:
· V pondělí je Památka sv. Anselma, biskupa a učitele církve.
· Ve středu je Svátek sv. Vojtěcha, biskupa a mučedníka, hlavního patrona pražské arcidecéze.
· Ve čtvrtek je Památka sv. Jiří, mučedníka.
· V pátek je Svátek sv. Marka, evangelisty.

3. Příští neděli je 6. NEDĚLE VELIKONOČNÍ.

4. V týdnu bude pravidelný pořad bohoslužeb.

5. Sbírka z minulé neděle vynesla : 9 685 ,-

6. Příští neděli proběhne sbírka na bohoslovce. Naše diecéze má 6 bohoslovců. Jeden je v přípravném ročníku – v Teologické konviktu, 4 jsou v olomouckém semináři a jeden studuje v Říme.

7. V úterý 22. 4. 2008 se od 19:00 hod. uskuteční v arciděkanském kostele NPM koncert duchovní hudby „BARYTON A VARHANY“. Všichni jste srdečně zváni.

8. Ve čtvrtek 24. 4. se od 19:00 hod. uskuteční na faře další setkání společenství nad Biblí. V Sobotu 26. 4. pak bude večerní mše sv. a po ní přednáška zaměřená na Písmo sv.

9. Připomínáme stále ještě možnost přihlásit děti na farní tábor, který se uskuteční od 16. – 23. srpna. Zatím je předběžně přihlášeno jedno dítě. Pokud se nepřihlásí větší počet zájemců, bude letošní tábor zrušen.

10. Děkujeme Vám také za Vaši přízeň, modlitby, finanční i věcné dary.

PŘEJEME VÁM VŠEM RADOSTNOU A POŽEHNANOU VELIKONOČNÍ NEDĚLI I CELÝ NÁSLEDUJÍCÍ TÝDEN!

Ke stažení: Ohlášky v doc., 111 kB; Ohlášky v pdf., 76 kB

Kdo věří v Syna, má život. (Jan 3,36)