5. velikonoční neděle

28.04.2013, autor: P. Kamil Škoda, kategorie: Ohlášky

Farní ohlášky tohoto týdne
z neděle 28. dubna 2013

Dnes slavíme 5. neděli velikonoční.
Dnes bude také mše sv. v 15:00 ve Vinci.

Památky a svátky tohoto týdne:
Pondělí: Svátek sv. Kateřiny Sienské, panny a učitelky církve, patronky Evropy
Úterý: Sv. Zikmunda, mučedníka; a sv. Pia V., papeže
Středa: Sv. Josefa, dělníka
Čtvrtek: Sv. Atanáše, biskupa a učitele církve
Pátek: Svátek sv. Filipa a Jakuba, apoštolů
Příští neděle: 6. neděle velikonoční.

1. Středisko Naděje v Ml. Boleslavi, které pomáhá bezdomovcům, má v těchto dnech nedostatek pánského ošacení a obutí, konkrétně trička, spodní prádlo, ponožky, kraťasy. Kdo byste mohl nějaké věnovat, můžete je donášet přímo do střediska na adresu: Štyrsova 918. Mapka je na nástěnce.

2. Od zítřka platí letní pořad bohoslužeb. Všechny večerní mše sv. (kromě sobotní) budou v arciděkanském kostele. Taktéž adorace po nedělní večerní mši sv.

3. Tento pátek je prvním pátkem v měsíci. Sobota – také první v měsíci, mše sv. bude navíc v 8:00 v kostele sv. Jana Nepomuckého.

4. Na konci každé večerní mše sv. v měsíci květnu bude májová pobožnost. Při středečních budou zpívat litanie děti, které zveme, aby se takto aktivně zapojili do těchto tradičních pobožností. Sraz bude na kůru arciděkanského kostela před 18.hod. Zveme srdečně ke spolupráci i děti, které s námi v minulosti ještě nezpívaly. Kdo zpívá, dvakrát se modlí.

5. Tento a příští týden nebudou na faře žádné středeční aktivity (je státní svátek).

6. Duchovní správa vám všem děkuje za vaše modlitby a finanční či věcné dary.

Přejeme vám všem požehnanou dobu velikonoční a opravdovou radost ze Zmrtvýchvstalého Krista.

Ke stažení: 5.-nedele-velikonocni-1.doc, 28 kB

Nebojte se lidí. (Mt 10,26)