6. neděle v liturgickém mezidobí

12.02.2011, autor: P. Kamil Škoda, kategorie: Ohlášky

Ohlášky 13. února 2011

1. Na dnešní den připadá 6. neděle v mezidobí.
Ve čtvrtek: sv. Alexia a druhů, řehoníků
Příští neděle: 7. neděle v liturgickém mezidobí.

2. Ve středu se bude konat další biblická hodina. Přijďte se s námi zamyslet nad vybranými texty a prohloubit svůj vztah k Bohu skrze Písmo sv.

3. Farnost Přepeře Vás srdečně zve na tradiční biblický karneval. Karneval se uskuteční v sobotu 26.2. ve 14:30 v Přepeřích u Turnova. Celá akce je určena pro děti v doprovodu rodičů. Letošní téma karnevalových masek nese název Genesis. Informace na nástěnce.

4. Farnost Mnichovo Hradiště si vás dovoluje pozvat na pouť do Říma, Padovy a Assisi. Informace na nástěnce.

5. Duchovní správa vám všem děkuje za vaše modlitby a dary. Přejeme vám všem požehnanou neděli i celý týden.

Ke stažení: ohlasky-6.-nedele-v-mezidobi.doc, 109 kB

Bůh mě povolal. (Iz 49,1)