6. neděle v mezidobí

11.02.2012, autor: P. Kamil Škoda, kategorie: Ohlášky

Farní ohlášky z neděle 12. února 2012

1. Dnes je 6. neděle v liturgickém mezidobí
2. Tento týden slavíme v pátek sv. Alexia a druhů, řeholníků.
Příští neděle je 7. v liturgickém mezidobí – poslední neděle před postní dobou.

3. Během zimního období se v našich kostelích našlo několik párů dětských rukavic a také prstýnek. Prosíme ty, jimž chybí, aby si je vyzvedli v zákristii.

4. Vzadu na stolečku je nové číslo Katolického týdeníku. Kromě jiného se můžete dočíst, jak v kostele přežít velkou zimu, nebo také o nové liturgické „policii“ papeže Benedikta.

5. Ve středu jste všichni zváni na přednášku Křesťanské akademie do Sboru Českobratrské církve evangelické, Husova ul. 199/15. Hostem bude RNDr. Tomáš RŮŽIČKA s tématem Život a dílo křesťanského humanisty Přemysla Pittra. Začátek v 19:00 hod.

6. Výjimečně ve čtvrtek se koná na faře biblická hodina v 19:00. Buďte zváni!

7. Sbírka příští neděle: na svatopetrský haléř.

Duchovní správa vám všem děkuje za vaše modlitby a finanční či věcné a květinové dary.
Děkujeme všem, kteří pomáhali zorganizovat ples, také občanskému sdružení Paškál. Děkujeme těm, kteří věnovali dary na tombolu, zvláště i dárcům, kteří se plesu jinak nemohli zúčastnit. Přejeme vám všem radostnou a pokojnou neděli!

Ke stažení: ; 6.-nedele-v-mezidobi-1.doc, 27 kB

On sám přijde a spasí vás. (Iz 35,4)