Hlavní menu:


6. neděle velikonoční

28.05.2011, autor: P. Kamil Škoda, kategorie: Ohlášky
ohlášky farnosti

Ohlášky 29. května 2011

1. Dnes slavíme 6. neděli velikonoční
2. Tento týden slavíme tyto památky:
Pondělí: svátek sv. Zdislavy, hlavní patronky diecéze
Úterý: Svátek Navštívení Panny Marie
Středa: Památka sv. Justina, mučedníka
Čtvrtek: Slavnost Nanebevstoupení Páně
Pátek: Památak Karla Lwangy a druhů, mučedníků; tento den začíná novéna k Duchu sv.

3. Příští neděle je 7. neděle velikonoční. Mše sv. v 10:30 s prvním sv. přijímáním.

4. V úterý bude mše sv. pouze večer, ale před ní bude růženec v 17:00 a v 17:30 zpívané nešpory.

5. Ve čtvrtek bude večerní mší sv. sloužit v naší farnosti P. Antoni Saji, indický misionář. Mše sv. bude sloužena za uzdravení, v rámci mše sv. bude promluva i další modlitby na tento úmysl. Zveme vás na tuto jedinečnou událost. Tento den se budeme modlit růženec už od 17:00 a od 17:30 budou zpívané nešpory.

6. V pátek 10. a v sobotu 11. června se v klášterním premonstrátském kostele v Doksanech u Litoměřic koná národní pouť ke sv. Anežce při příležitosti připomínky její obláčky. Na hlavní sobotní mši sv. bude na tuto pouť vypraven autobus. Prosíme všechny, kdo by chtěli jet, aby se zapsali v zákristii nebo na faře. Cena autobusu bude stanovena podle počtu zájemců z naší a mnichovohradišťské farnosti. Autobus je již z polovic obsazen. Celý program na nástěnce.

7. V zákristii je možné si vyzvednout závaznou přihlášku na dětský farní tábor.

8. Charitativní organizace Pápěří stále ještě shání oblečení, boty, kloboučky, šátky, kabelky a které může darovat, aby je pak mohli na přehlídce předvést a prodat. Výtěžek bude věnován na podporu seniorů a hospiců nebo podobných zařízení. Věci je možné nosit na faru.

9. Děkujeme všem, kteří věnovali svůj čas i síly při dlouhých přípravách i vlastním průběhu Noci kostelů. (účast zřejmě přes 3 300 osob)

10. Duchovní správa vám všem děkuje za vaše modlitby a finanční či věcné a květinové dary.

11. Přejeme vám všem požehnané Velikonoce!

Ke stažení: 6.-nedele-velikonocni.doc, 112 kB


Biblický citát na dnešní den
Ježíš hlásal radostnou zvěst. (Lk 8,1)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |