7. neděle velikonoční

23.05.2009, autor: Václav Novák, kategorie: Ohlášky
Farní informace

OHLÁŠKY 24. KVĚTNA 2009

1. Dnes prožíváme 7. NEDĚLI VELIKONOČNÍ.
2. V týdnu si připomeneme:

• V pondělí je památka sv. Bedy ctihodného, kněze a učitele církve a také památka sv. Řehoře VII. papeže.
• Ve úterý je památka sv. Filipa Neriho, Kněze.
• V sobotu je svátek sv. Zdislavy, hlavní patronky naší diecéze.
3. Příští neděle je Slavnost Seslání Ducha svatého.
Bohoslužby v příštím týdnu budou v pravidelném pořadu. V sobotu při večerní bohoslužbě budeme slavit vigilii Seslání Ducha svatého.
4. Sbírka z minulé neděle vynesla 13 756,- Kč.
5. Na pouť ke svaté Zdislavě do Jablonného v Podještědí pojedeme v sobotu 30. května v 7:30 hodin z Komenského náměstí. Návrat z pouti bude cca v 15 hodin. Jsou stále ještě volná místa.
6. 31. května v neděli dětskou mší svatou začne letošní již tradiční dětský den. Po mši svaté bude program pokračovat „v parku na Štěpánce“ a občerstvením na faře. Všechny děti jsou srdečně zváni.
7. Kdo by se chtěl účastnit setkání se svatým Otcem, ať už v Brně nebo ve Staré Boleslavi, ať se přihlásí po mši svaté v sakristii nebo na faře. Jedná se o orientační počet poutníků kvůli organizaci setkání.
8. Dnešní sbírka je věnována na televizi dobrých zpráv TV NOE na její rozvoj.
9. Děkujeme Vám za Vaši přízeň, modlitby i věcné dary.

Přejeme Vám všem radostnou, pokojnou a požehnanou neděli i celý následující týden.

Ke stažení: Ohlášky v doc., 114 kB; Ohlášky v pdf., 70 kB

Chraňte se před chamtivostí. (Lk 12,15)