Hlavní menu:


7. neděle velikonoční

05.06.2011, autor: P. Kamil Škoda, kategorie: Ohlášky
ohlášky farnosti

Ohlášky 5. června 2011

1. Dnes slavíme 7. neděli velikonoční
2. Tento týden slavíme tyto památky:
Pondělí: svatého Norberta, biskupa
Čtvrtek: sv. Efréma Syrského, jáhna a učitele církve
Sobota: Památka sv. Barnabáše, apoštola

3. Příští neděle je Slavnost Seslání Ducha sv.

4. Ve středu bude biblická hodina v 19:00 na faře.

5. V pátek 10. a v sobotu 11. června se v klášterním premonstrátském kostele v Doksanech u Litoměřic koná národní pouť ke sv. Anežce při příležitosti připomínky její obláčky. Celý program je na nástěnce.

6. Informace pro ty, kdo se přihlásili na sobotní pouť do Doksan: Poutní autobus přijede na Komenského nám. (za arciděkanský kostel). Odjezd je stanoven na 7:45 (podle zdržení z jiných zastávek). Cestou zpět bude zastávka a prohlídka na zámku v Libochovicích a v Litoměřicích. Návrat kolem 20.hod.

7. V sobotu večer budeme slavit v rámci večerní mše sv. v 18:00 v kostele sv. Jana Nepomuckého vigilii slavnosti Seslání Ducha sv. Mše sv. bude sestávat z více čtení než obvykle. Růženec začne už v 17:00, následují první nešpory ze slavnosti 17:30.

8. Příští neděli, tj. 12.6. bude dětský den: po mši sv. bude od 12 do 14 hod program na Štěpánce, od 14 do 16 hod agapé na faře s opékáním donesených buřtů, a od 14.30 bude koncertík žákyň Evy Horákové

9. Zájemci o dvd sestřihu videa z biřmování ať se přijdou zapsat do zákristie.

10. Přihlášky na farní dětský tábor odevzdejte nejpozději do příští neděle.

11. Charitativní organizace Pápěří stále ještě shání oblečení, boty, kloboučky, šátky, kabelky a které může darovat, aby je pak mohli na přehlídce předvést a prodat. Výtěžek bude věnován na podporu seniorů a hospiců nebo podobných zařízení. Věci je možné nosit na faru.

12. Náboženství dětí pokračuje až do 19. června, kdy bude vysvědčení (platí pro všechny skupiny). Čtvrteční náboženství tento týden výjimečně začne o 10min. později – v 15:40.

13. Ministranti jsou zváni také na ministrantský tábor, který se tradičně koná v Osečné pod Ještědem v terminu 1.7. – 9.7.. Přihlášení co nejdříve. Cena 1 700 Kč. Bližší informace v zákristii, kde visí i plakátek.

14. Duchovní správa vám všem děkuje za vaše modlitby a finanční či věcné a květinové dary.

15. Přejeme vám všem požehnané Velikonoce!

Ke stažení: 7.-nedele-velikonocni.doc, 113 kB


Biblický citát na dnešní den
Zpod trůnu Beránka vytékala řeka živé vody. (Zj 22:1)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |