Inzerce

07.06.2016, autor: L. Kudibálová, kategorie: Inzerce

Volná pracovní místa v křesťanské mateřské škole

Farnost pořádá výběrové řízení na volná místa pro učitelky a svačinářku v křesťanské mateřské škole, kterou budeme v Havlíčkově ulici v Mladé Boleslavi provozovat od ledna 2017. Výběrové řízení proběhne 20. června. Více informací v příloze.

Ke stažení: Ucitelka-v-materske-skole.pdf, 188 kB

09.10.2009, autor: I. Kolínová, kategorie: Inzerce

Bazar oblečení a hraček

12.-16.10. MC Konvikt a Ovečka
29.05.2009, autor: J. Vosáhlo, kategorie: Inzerce

Knihkupectví Karmelitánského nakladatelství v Jičíně

u sv. Ignáce poblíž Valdštejnského náměstí

Máme již karmelitánské knihkupectví o něco blíže, a to v Jičíně. Zde jsou podrobnosti.

» Přejít na článek Knihkupectví Karmelitánského nakladatelství v Jičíně na webu tisk.cirkev.cz.
10.05.2009, autor: Jiří Vosáhlo, kategorie: Inzerce

Jeruzalémská bible

Nabídka předplatného se slevou

Ve stínu vydání tzv. bible B21 z protestantské provenience zůstává připravované špičkové dílo katolické boblistiky, Jeruzalémská bible, která obsahuje kompletní soubor knih Písma svatého včetně bohatých vysvětlivek. Zde se dočtete, jak lze tento výtisk získat, a to ještě letos.

» Přejít na článek Jeruzalémská bible na webu www.ikarmel.cz.
31.08.2008, autor: Václav Novák, kategorie: Inzerce

Hledáme podnájem

v Mladé Boleslavi

Absolventka VŠ pracující v Mladé Boleslavi hledá ubytování/podnájem v Mladé Boleslavi. Cena do 4500,-. E-mail: Eva.Barancova@seznam.cz, Mobil: 776 298 790