Hlavní menu:


Neděle Zmrtvýchvstání Páně - Boží hod Velikonoční

03.04.2010, autor: Kamil Škoda, kategorie: Ohlášky
ohlášky farnosti

Ohlášky 28. března 2010

1. Dnes slavíme Zmrtvýchvstání Páně – Boží hod velikonoční.

2. Sbírka z minulé neděle vynesla 15 549,- Kč.

3. Zítra – na Velikonoční pondělí budou mše sv. jako v neděli, tj. mše sv. v arciděkanském kostele v 9:00, 10:30, a v kostele sv. Jana v 18:00. Ranní chvály v pondělí nebudou.

4. Od úterý do soboty bude obvyklý pořad bohoslužeb. Stále trvá „zimní pořad bohoslužeb“, všechny mše sv. kromě neděle dopoledne jsou v kostele sv. Jana Nepomuckého – a to až do konce dubna.

5. Příští neděle je 2. neděle velikonoční – neděle Božího milosrdenství. Mše sv. dopoledne bude pouze v 10:00 hod v arciděkanském kostele. Při této mši sv. se rozloučíme s otcem Józefem. V rámci mše sv. přijmeme také žadatele do plného společenství katolické církve. Večerní mše sv. zůstává od 18:00 hod. v kostele sv. Jana. Ranní chvály tento den budou až od 9:30.

6. Ve středu se koná zasedání farní rady. Začátek od 19:00 hod na faře.

7. Křesťanská akademie Vás srdečně zve na přednášku Prof. Petra Čorneje na téma: České země po míru vestfálském. Přednáška se koná tento čtvrtek v modlitebně sboru Československé církve evangelické v Husově ulici. Začátek je v 19:00 hod.

8. Tento pátek se uskuteční od 19:30 v arciděkanském kostele velikonoční duchovní koncert. Vystoupí při něm smíšený pěvecký sbor Boleslav a Collegium Musa Pragensis, který zpíval již při postním koncertu. Uslyšíme zpěv i hudbu s velikonoční tématikou. Vstupné je dobrovolné.

9. Během tohoto týdne a příští neděli můžete do kostela i na faru nosit postní kasičky, do kterých jste po dobu postní skládali almužnu pro potřebné. Nezapomeňte na spodní straně kasičky označit nebo napsat účel, na který má být almužna věnována.

10. Duchovní správa vám všem děkuje za vaše modlitby a finanční či věcné a květinové dary. Zvlášť děkujeme těm, kteří vypomohli při přípravě a úklidu kostela na velikonoční triduum.

Přejeme vám všem požehnané Velikonoce!

Ke stažení: ohlasky-nedele-zmrtvychvstani.doc, 112 kB


Biblický citát na dnešní den
Jednejme podle Ducha. (Gal 5,25)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |