Ohlášky z 21. neděle v liturgickém mezidobí

22.08.2009, autor: k., kategorie: Ohlášky

Ohlášky 23. srpna 2009

1. Dnes slavíme 21. neděli v liturgickém mezidobí.

2. V týdnu si připomeneme:
Pondělí: Svátek sv. Bartoloměje, apoštola
Čtvrtek: památka sv. Moniky
Pátek: památka sv. Augustina, biskupa a učitele církve
Sobota: památka umučení sv. Jana Křtitele

3. V týdnu bude pravidelný pořad bohoslužeb.

4. Příští neděle je 22. v liturgickém mezidobí.

5. Sbírka z minulé neděle vynesla 11 975,-Kč.

6. Svatební oznámení: pan Martin Lebeda, nar. 1. června 1981 v Mladé Boleslavi, syn Václava Lebedy a Růženy rozené Slavíkové, a Katarzyna Joanna Palys, nar. 16. září 1980 v Jaroslaviu (Polsko), dcera Jana a Terezy Sedlákových, si udělí svátost manželství.

Taktéž pan Jan Šindelka, nar. 15.března 1978 v Mladé Boleslavi, syn ing. Karla Šindelky a Mgr. Ivonny rozené Motlové, a Anna Bartošová, nar. 1.září 1986 v Praze, dcera MUDr. Miroslava Bartoše a MUDr. Vladimíry rozené Gédušové, si udělí svátost manželství.

Kdo by věděl o překážkách, které mohou způsobit neplatnost manželství, je povinnen ve svém svědomí tuto skutečnost nahlásit na farním úřadě. Modleme se za tyto snoubence.

7. Na farní zájezd do Polska odjíždíme 3. září v 6:00 hod. Již tento týden je třeba předem uhradit zálohu na autobus ve výši 750,-Kč. Zaplatit zálohu nebo i celý zájezd je možné jak v sakristii, tak i na arciděkanství.
Kdo by se chtěl na tento zájezd připojistit, ať tak učiní sám u své zdravotní pojišťovny.

8. Připravuje se farní den v přírodě se mší sv. u příležitosti zahájení školního roku, zvláště tedy pro mládež a rodiny s dětmi. Konat se bude v sobotu 5. září.

9. Duchovní správa vám všem děkuje za vaše modlitby, finanční, věcné a květinové dary.

Přejeme vám všem radostnou, pokojnou a požehnanou neděli i celý následující týden.

Ke stažení: ohlasky-23.8.09.doc, 111 kB

Učte se ode mě. (Mt 11,29)