Hlavní menu:


Slavnost Ježíše Krista Krále

22.11.2008, autor: P. Radek Vašinek, kategorie: Ohlášky
Farní info

OHLÁŠKY 23. LISTOPADU 2008

· Dnes prožíváme SLAVNOST JEŽÍŠE KRISTA KRÁLE.
· V týdnu si připomeneme:
- v pondělí je památka sv. Ondřeje Dung-Laca, kněze, a druhů, mučedníků;
- v úterý je památka sv. Kateřiny Alexandrijské, panny a mučednice;
- příští neděle je 1. NEDĚLE ADVENTNÍ. Při všech bohoslužbách bude žehnaní adventních věnců!

· Od zítřka, tedy pondělí 24. listopadu začne zimní pořad bohoslužeb. Tedy ranní i večerní mše sv. ve všední dny budou v kostele sv. Jana Nepomuckého. Nedělní dopolední bohoslužby budou v arciděkanském kostele NPM, večerní mše sv. a po ní pravidelná adorace bude také v kostele sv. Jana Nepomuckého. Časový harmonogram zůstává nezměněn.

· Sbírka z minulé neděle vynesla: 11 560,- Kč.

· Ve středu 26. listopadu bude na faře od 19:00 hod. další setkání nad Biblí.

· Ve čtvrtek 27. listopadu se od 19:00 hod. uskuteční na faře schůzka katechetů.

· Jak již bylo hlášeno minule, na druhou neděli adventní vyjde další číslo „mikulášského“ farního občasníku. Své příspěvky můžete zasílat v elektronické podobě na adresu obcasnik@seznam.cz, nebo jej předat v písemné podobě v kostele či na faře. Uzávěrka tohoto čísla bude do večerní mše sv. 1. neděle adventní, tedy do 30. listopadu 2008.

· Na druhou neděli adventní, tedy 7. 12. proběhne v naší farnosti sbírka zimního oblečení a hraček pro uprchlický tábor v Bělé pod Bezdězem. Sbírka bude určena pro věkovou kategorii dětí a mládež. Děti budou moci své dárky předat jako obětní dar při mši sv. v 10:30. Přede mši sv. v 9:00 hod. bude na faře služba k předání dárků od dospělých. Prosíme Vás, aby se jednalo o čisté a použitelné předměty. Vedení tábora má především zájem o obuv, dále o svetry, bundy, rukavice, šály a čepice. Z hraček pak o stolní hry, dětské karty, „Člověče nezlob se“, šachy, Dámu apod.

· Připomínáme, že v sakristii je možné si zakoupit farní kalendář, který je vytvořen z prací našich dětí. Také je možné si objednat i vetší formát velikosti A3.

· Jak již bylo hlášeno minule, naše farnost uskuteční v příštím roce od 19. 2. – 26. 2. poutní zájezd do Svaté Země. Podrobný program a plán cesty i s cenovou nabídkou je možné nalézt ve vývěsce nebo k rozebrání vzadu na stolečku. Prosíme ty, kteří mají zájem, ať se hlásí co nejdříve u P. Radka Vašinka z důvodu vyřízení všech náležitostí.

· Děkujeme Vám za Vaši přízeň, modlitby, finanční i věcné dary.

PŘEJEME VÁM VŠEM RADOSTNOU A POŽEHNANOU NEDĚLI I CELÝ NÁSLEDUJÍCÍ TÝDEN !

Ke stažení: Ohlášky v doc., 115 kB; Ohlášky v pdf., 80 kB


Biblický citát na dnešní den
Jednejme podle Ducha. (Gal 5,25)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |