Slavnost Ježíše Krista Krále

20.11.2011, autor: P. Kamil Škoda, kategorie: Ohlášky

Farní ohlášky z neděle 13. listopadu 2011

1. Dnes slavíme Slavnost Ježíše Krista Krále
2. Tento týden slavíme tyto církevní svátky a památky:
Pondělí: Památka Zasvěcení Panny Marie v Jeruzalémě
Úterý: Památka sv. Cecílie, panny a mučednice
Středa: Sv. Klementa I., papeže a mučedníka
Čtvrtek: Památka sv. Ondřeje Dung-Laca, kněze, a druhů, mučedníků
Pátek: Sv. Kateřiny Alexandrijské, panny a mučednice

Příští neděle je 1. neděle adventní

3. Kalendáře a diáře jsou ještě tento týden k zakoupení v zákristii arciděkanského kostela, případně některé na faře. Příští neděli bude poslední možnost většího výběru. Některé budou odeslány zpět do křesťanských prodejen.
4. Rovněž v zákristii je možno zakoupit nové vydání katechismu zvláště pro mladé, tzv. YouCat.

5. S adventem se nám také blíží příchod sv. Mikuláše do naší farnosti. I letos jsme jej pozvali, a to na pondělí 5. prosince. Kdo by chtěl přispět Mikulášovi na jízdenku, aby opravdu a zavčas přijel, může tak učinit u o. Kamila, který bude jízdenku pro Mikuláše kupovat.

6. Ve středu bude biblická hodina v 19:00 na faře.

7. Tuto sobotu se budou vyrábět v budově 5. ZŠ adventní věnce pro domácí použití. Od 9 do 12 hod., sebou si vemte korpus a svíčky, chvojí bude k dispozici, ozdoby možno zakoupit tam.

Odkazy do dalších týdnů:
8. Adventní duchovní obnova bude v naší farnosti v sobotu 10. prosince.

9. Vznikající modlitební společenství Dům modlitby se sejde na faře 30. 11. Všichni jste srdečně zváni.

Duchovní správa vám všem děkuje za vaše modlitby a finanční či věcné a květinové dary.
Přejeme vám všem radostnou a pokojnou neděli!

Ke stažení: Jezise-Krista-Krale.doc, 27 kB

O čem to rozmlouváte? (Lk 24,17)