Slavnost Ježíše Krista Krále

24.11.2007, autor: P. Radek Vašinek, kategorie: Ohlášky
Farní informace pro následující týden..

OHLÁŠKY 25. LISTOPADU 2007

1. Dnes prožíváme SLAVNOST JEŽÍŠE KRISTA KRÁLE.
2. V týdnu si připomeneme:
·V pátek je Svátek sv. Ondřeje, apoštola.
·V sobotu je Památka sv. Edmunda Kampiána, kněze a mučedníka.
3. Příští neděle je 1. NEDĚLE ADVENTNÍ. Začíná nový liturgický rok. Celou dobu adventní máme prožívat s vnitřní usebraností a touhou po Kristu. Příští neděli budeme také žehnat adventní věnce.
4. Sbírka z minulé neděle, která byla na biblické dílo, vynesla 11 317,-
5. Příští sobotu, 1. 12. proběhne v naší farnosti adventní duchovní obnova, kterou povede Mons. Karel Herbst, pomocný biskup pražský. Program bude následující:
· 9:00 – 1. přednáška pro farnost.
· 10:30 – 2. přednáška se zaměřením pro rodiny.
· 15:00 – 3. přednáška se zaměřením pro mládež.
· 16:00 – Beseda s otcem biskupem na faře.
· 18:00 – Mše sv. s otcem biskupem.
Všechny přednášky budou probíhat v kostele sv. Jana Nepomuckého.
Při přednášce pro rodiny bude zabezpečeno hlídání dětí na faře.
Je samozřejmě možné navštívit všechny přednášky, i když budou zaměřeny pro určitou skupinu. Po celou dobu bude možné přistoupit také ke sv. smíření. Všichni jste na tuto společnou farní akci srdečně zváni. Tato duchovní obnova je součástí přípravy na svátky narození našeho Spasitele, které budeme zanedlouho prožívat.
6. I do naší farnosti zavítá 5. 12., v předvečer svého svátku sv. Mikuláš. Kdyby jste chtěli přispět na jeho cestu sem k nám, budeme Vám vděční.
7. Duchovní správa Vám všem děkuje za Vaše modlitby, finanční, věcné i květinové dary.
Přejeme Vám všem radostnou, pokojnou a požehnanou neděli i celý následující týden.

Ke stažení: Ohlášky v doc., 113 kB; Ohlášky v pdf., 71 kB

On sám přijde a spasí vás. (Iz 35,4)