Slavnost Nejsvětější Trojice

02.06.2012, autor: P. Kamil Škoda, kategorie: Ohlášky

Farní ohlášky z neděle 2. června 2012

Dnes slavíme Slavnost Nejsvětější Trojice
Svátky a památky tohoto týdne:
Úterý: Památka sv. Bonifáce, biskupa a mučedníka
Středa: Sv. Norberta
Čtvrtek: mše sv. votivní k Eucharistii, po ní nešpory.
Sobota: Sv. Efréma Syrského, jáhna a učitele církve

Příští neděle: Slavnost Těla a Krve Páně. Tato slavnost se překládá ze čtvrtka, aby se jí mohli všichni věřící zúčastnit.
Bohoslužby příští neděli budou v tomto pořadu: Dopoledne pouze jedna mše sv. v 9:00 hod. s eucharistickým průvodem z arciděkanského kostela. Pro ty, kteří se nebudou moci zúčastnit dopolední mše sv., tak ještě večerní v 18:00 hod.
Prosíme děvčata, aby se zapojila do průvodu jako družičky s květy.

1. Prosíme ty, kteří patří k Rytířstvu Neposkvrněné, aby se přihlásili v zákristii. Taktéž i případné nové zájemce.

2. Ve středu bude biblická hodina v 19:00 na faře.

3. Stále je možné zakoupit si magnetky na podporu mládeže k celostátnímu setkání ve Žďáře.

4. Zveme všechny děti od 7 let na farní tábor, který se uskuteční ve dnech 11. – 18. 8. v Drhlenech. Přihlášky je možné si vyzvednout v zákristii. Prosím odevzdejte je nejpozději do 10.6.

Duchovní správa vám všem děkuje za vaše modlitby a dary i zapojení se do života farnosti.
Přejeme požehnanou neděli.

Ke stažení: ; Nejsvetejsi-Trojice-1.doc, 26 kB

Doufej v Boha. (Žl 27,14)