Slavnost Seslání Ducha svatého

10.05.2008, autor: P. Radek Vašinek, kategorie: Ohlášky
Farní informace

OHLÁŠKY 11. KVĚTNA 2008

1. Dnes prožíváme SLAVNOST SESLÁNÍ DUCHA SVATÉHO.

2. V týdnu si připomeneme:
· V pondělí je Památka sv. Pankráce, mučedníka.
· V úterý je Památka Panny Marie Fatimské.
· Ve středu je Svátek sv. Matěje, apoštola.
· V pátek je Svátek sv. Jana Nepomuckého, kněze a mučedníka, hlavního patrona Čech.

3. Příští neděle je SLAVNOST NEJSVĚTĚJŠÍ TROJICE.

4. Sbírka z minulé neděle vynesla : 9 106,-

5. Dnes vyšlo také nové číslo farního občasníku.

6. Nadace NOVÁ ŠANCE vás srdečně zve na benefiční koncert s názvem: VARHANY A BAS, který se uskuteční ve středu 14. května od 17:00 hod. v arciděkanském kostele Nanebevzetí Panny Marie. Z důvodu koncertu bude večerní mše sv. výjimečně v kostele sv. Jana Nepomuckého!

7. Křesťanská akademie Vás zve na přednášku otce biskupa Mons. KARLA HERBSTA s názvem: Saleziánská spiritualita a formace křesťanské mládeže. Přednáška se uskuteční ve čtvrtek 15. května od 19:00 hod. v modlitebně církve evangelické v Husově ulici. Před touto přednáškou bude otec biskup sloužit od 18:00 hod. zde v arciděkanském kostele večerní mši sv.

8. V pátek 16. května se uskuteční od 9:30 další setkání maminek v mateřském centru SEDMIKRÁSKA v Zálužanské ulici, téma setkání je 6. přikázáni. Všechny maminky jsou srdečně zvány.

9. V pátek o svátku sv. Jana Nepomuckého bude ranní i večerní poutní mše sv. v kostele sv. Jana Nepomuckého!

10. Děkujeme Vám za Vaši přízeň, modlitby, finanční i věcné dary.

PŘEJEME VÁM VŠEM RADOSTNOU A POŽEHNANOU SVATODUŠNÍ NEDĚLI I CELÝ NÁSLEDUJÍCÍ TÝDEN!

Ke stažení: Ohlášky v doc., 110 kB; Ohlášky v pdf., 95 kB

Duch svatý vás poučí. (Lk 12,12)