Slavnost Těla a Krve Páně

26.05.2008, autor: P. Radek Vašinek, kategorie: Ohlášky
Farní informace

OHLÁŠKY 25. KVĚTNA 2008

1. Dnes prožíváme SLAVNOST TĚLA A KRVE PÁNĚ.

2. V týdnu si připomeneme:
· V pondělí je Památka sv. Filipa Neriho, kněze.
· V úterý je Památka sv. Augustina z Canterbury, biskupa.
· V pátek je Slavnost NEJSVĚTĚJŠÍHO SRDCE JEŽÍŠOVA.
· V sobotu je Svátek Navštívení Panny Marie.
· Příští neděle je 9. NEDĚLE V MEZIDOBÍ.

3. V týdnu bude pravidelný pořad bohoslužeb.

4. Sbírka z minulé neděle vynesla : 10 601,-

5. Dnešní sbírka bude věnovaná na záchranu kostelů v litoměřické diecézi.

6. Dnes je od 15:00 hod. také mše sv. ve Vinci.

7. Od 16:00 hod. se také dnes uskuteční na faře setkání rodičů, jejichž děti se připravují na první svaté přijímání!

8. Ve čtvrtek bude večerní mše sv. sloužena ke cti sv. Zdislavy, patronky litoměřické diecéze.

9. V sobotu se pak účastníme diecézní pouti ke sv. Zdislavě v Jablonném v Podještědí. Odjezd je v 7:00 hod. od kostela NPM. Předpokládaný návrat cca v 16:00 hod.

10. V neděli 1. června 2008 se uskuteční v naší farnosti tradiční dětský den. Zahájen bude dětskou mši sv. v 10:30, od 12:00 hod. začne na Štěpánce v parku u altánku „pohádkový les“ a po něm bude agape na faře. Pokud by někdo chtěl pomoci s organizací této akce, přípravné setkáni se uskuteční v pátek 30. 5. od 19:00 hod. na faře. Všechny děti jsou na oslavu dětského dne srdečně zvány!

11. Všem, kdo se podíleli na přípravě a průběhu dnešní slavnosti patří naše velké poděkování...

12. Děkujeme Vám za Vaši přízeň, modlitby, finanční i věcné dary.

PŘEJEME VÁM VŠEM RADOSTNOU A POŽEHNANOU SLAVNOSTNÍ NEDĚLI I CELÝ NÁSLEDUJÍCÍ TÝDEN!

Ke stažení: Ohlášky v doc., 112 kB; Ohlášky v pdf., 81 kB

Chraňte se před chamtivostí. (Lk 12,15)