Slavnost Zjevení Páně

Dnes slavíme Slavnost Zjevení Páně
Památky tohoto týdne:
Pondělí: Sv. Rajmunda z Peňafortu, kněze
Příští neděle: Svátek Křtu Páně – poslední vánoční den (při mši sv. v 10:30 bude provedena II. Rybova vánoční mše (kratší)).

1. Ve středu se koná Biblická hodina. Začátek na faře v 19:00hod.

2. V sobotu se koná farní ekumenický ples. Začátek v 19:30 v Kulturním středisku Svět. Lístky jsou stále ještě na prodej – v zákristii nebo na faře za 150Kč. Chystáme také tombolové ceny, prosíme, kdo můžete něčím do přispět, abyste nosili své dary na faru či kostela nejpozději do páteční večerní mše.

3. Domů si můžete odnést svěcenou vodu, křídu, kadidlo k posvěcení (požehnání) příbytků. Rádi vás také po domluvě navštívíme a dům či byt vám znovu v novém roce posvětíme.

Duchovní správa vám všem děkuje za vaše modlitby a dary i zapojení se do života farnosti.
Děkujeme těm, kteří se zapojili do konání Tříkrálové sbírky – všem dětem, které i opakovaně koledovali, a také všem vedoucím skupinek. Výsledky sbírky budou známy příští týden.

Hezkou neděli a požehnaný celý týden!

Ke stažení: Slavnost-Zjeveni-Pane.doc, 27 kB

Otupělo srdce lidu. (Mt 13,15)