Slavnost Zmrtvýchvstání Páně

23.04.2011, autor: P. Kamil Škoda, kategorie: Ohlášky

Ohlášky 24. dubna 2010

1. Dnes slavíme Zmrtvýchvstání Páně – Boží hod velikonoční. Dnes je ještě letošní první mše sv. ve Vinci v 15:00.

2. Zítra – na Velikonoční pondělí budou mše sv. v arciděkanském kostele v 9:00 a v 18:00. Ranní chvály v pondělí nebudou.

3. Od úterý do soboty bude obvyklý pořad bohoslužeb.

4. Příští neděle je 2. neděle velikonoční – neděle Božího milosrdenství.

5. Během tohoto týdne a také příští neděli v obětním průvodu můžete do kostela i na faru nosit postní kasičky – „postničky“, do kterých jste po dobu postní skládali almužnu pro potřebné. Nezapomeňte na spodní straně kasičky označit nebo napsat účel, na který byste si přáli almužnu věnovat.

6. Teď ještě požehnáme velikonoční pokrmy.

7. Duchovní správa vám všem děkuje za vaše modlitby a finanční či věcné a květinové dary. Děkujeme také těm, kteří vypomohli při přípravě a úklidu kostela na velikonoční triduum.

Přejeme vám všem požehnané Velikonoce!

Ke stažení: Nedele-zmrtvychvstani.doc, 109 kB

Je jenom jeden Bůh. (Řím 3,30)