Hlavní menu:


Slavnost ZMRTVÝCHVSTÁNÍ PÁNĚ

12.04.2009, autor: Václav Novák, kategorie: Ohlášky
Farní informace

1. Dnes prožíváme Slavnost Zmrtvýchvstání Páně. Celý týden slavíme Velikonoční oktáv.
2. Zítra (v pondělí v oktávu velikonočním) bude nedělní pořad bohoslužeb.
3. Od zítřka se mění pravidelný pořad bohoslužeb na letní režim, tj. ranní bohoslužby a sobotní večerní mše sv. v kostele sv. Jana, večerní a všechny nedělní bohoslužby v arciděkanském kostele.
4. V sobotu bude polská mše sv. v 19:00 v kostele sv. Jana Nepomuského.
5. Příští neděle je 2. NEDĚLE VELIKONOČNÍ (neděle BOŽÍHO MILOSRDENSTVÍ), zároveň je také výroční den zvolení papeže Benedikta XVI. Při všech nedělních bohoslužbách a v sobotu večer bude uskutečněno sčítání lidu. Instrukce budou ohlášeny před každou bohoslužbou.
6. Sbírka z minulé neděle vynesla 12 556,-Kč.
7. Ve čtvrtek v 19:00 se uskuteční v rámci KA přednáška Miloše REJCHRTA na téma: Malé pojednání o večeři Páně - Příspěvek Jana Kalvína k protestantskému pojetí večeře Páně (k 500. výročí narození).
8. V neděli 26. dubna ve 14. hod. bude v Krnsku v kostele sv. Jiří slavnostní poutní bohoslužba ke cti sv. Jiří a také k příležitosti ukončení rekonstrukce interiéru kostela. Při této bohoslužbě bude poděkováno všem, kdo se na této rekonstrukci podíleli.
9. Duchovní správa děkuje mládeži za úklid a výzdobu kostela, dále chrámové schole, ministrantům a také Vám všem za účast na velikonočních obřadech. Děkujeme též za Vaše modlitby, finanční, věcné a květinové dary. Díky za příspěvky na květinovou výzdobu.

Přejeme Vám všem radostnou, pokojnou a požehnanou velikonoční neděli i následující oktáv.

Ke stažení: Ohlášky v pdf., 155 kB


Biblický citát na dnešní den
Následují Beránka kamkoli jde. (Zj 14:4)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |