Slavnost sv. Petra a Pavla, apoštolů

28.06.2008, autor: P. Radek Vašinek, kategorie: Ohlášky
Farní informace

OHLÁŠKY 29. ČERVNA 2008

· Dnes prožíváme Slavnost SV. PETRA A PAVLA, APOŠTOLU, hlavních patronů brněnské diecéze.

· V týdnu si připomeneme:
- V pondělí je Památka svatých prvomučedníků římských.
- Ve čtvrtek je Svátek sv. Tomáše, apoštola.
- V pátek je Památka sv. Prokopa, opata.
- V sobotu je SLAVNOST SV. CYRILA, MNICHA, A METODĚJE, BISKUPA, patronů Evropy a hlavních patronů Moravy.
- Příští neděle je 14. NEDĚLE V MEZIDOBÍ.

· V týdnu bude pravidelný pořad bohoslužeb.

· Sbírka z minulé neděle vynesla: 11 323,-

· Od příští neděle již nebude jezdit farní autobus, který přiváží účastníky bohoslužby. Odvoz po mši sv. je zajištěn.

· V sakristii je možné si vyzvednout fotky z pohřbu P. Hloucha.

· Nově jsou vystaveny fotky ze slavnosti 1. sv. přijímání, které si můžete objednat. A to tak, že na obálky které jsou u nástěnky k dispozici, napíšete své jméno, čísla fotek, které objednáváte a do obálky vložíte patřičný obnos. Obálku pak odevzdejte v sakristii.

· Od úterý 1. července začíná diecézní pěší pouť litoměřické mládeže za nová kněžská a řeholní povolání a za rodiny. Pěší pouť bude vycházet z naší farnosti a půjde na poutní místo „U obrázku“ v Liberci. Poutníci budou spolu s námi slavit v úterý večerní mši sv., poté přenocují na faře a ráno po požehnání na cestu vyjdou pěší pouť. Prosím, abyste je doprovázeli také svými modlitbami.

· Děkujeme Vám za Vaši přízeň, modlitby, finanční i věcné dary.

PŘEJEME VÁM VŠEM RADOSTNOU A POŽEHNANOU NEDĚLI I CELÝ NÁSLEDUJÍCÍ TÝDEN!

Ke stažení: Ohlášky v doc., 111 kB; Ohlášky v pdf., 76 kB

Hle, váš Bůh! (Iz 40,9)