Svátek Křtu Páně

07.01.2012, autor: P. Kamil Škoda, kategorie: Ohlášky

Farní ohlášky z neděle 8. ledna 2012

1. Dnes je Svátek Křtu Páně. Končí doba vánoční.
2. Tento týden slavíme tyto církevní památky a slavnosti:
Pátek: Sv. Hilaria, biskupa a učitele církve

Příští neděle je 2. v liturgickém mezidobí.

3. Na začátku roku se obvykle po slavnosti Zjevení Páně žehnají domy a označují nápisem ohlašující Boží požehnání. Kdo budete chtít, rádi vás dle časových možností navštívíme a dům nebo byt požehnáme a vykropíme svěcenou vodou. Domluvit se je možné na faře nebo v sakristii.

4. Dopředu oznamujeme, že farní ekumenický ples se uskuteční 11.2.

5. Na faru je možné nosit vyřazené nebo nepoužívané oblečení, které by bylo vhodné k charitativním účelům.

6. U vchodů do kostela budou stát zástupci 3 králů, kde můžete přispět na charitní dílo letošní tříkrálové sbírky.

Duchovní správa vám všem děkuje za vaše modlitby a finanční či věcné a květinové dary. Zvláště dárci většího obnosu z minulé sbírky. Děkujeme všem, kteří se zapojili do tříkrálové sbírky a pomohli s organizací. Děkujeme všem králům za jejich odhodlání.
Přejeme vám všem radostnou a pokojnou neděli!

Ke stažení: Krtu-Pane-1.doc, 26 kB

Hospodin přeje dobro. (Ž 85,13)