Svátek Křtu Páně

12.01.2013, autor: P. Kamil Škoda, kategorie: Ohlášky

Farní ohlášky tohoto týdne
z neděle 13. ledna 2013

Dnes slavíme Svátek Křtu Páně.
Památky tohoto týdne: od pondělí začíná liturgické mezidobí
Čtvrtek: Památka sv. Antonína, opata
Pátek: Památka Panny Marie, Matky jednoty křesťanů
Příští neděle: 2. neděle v mezidobí

1. Ve středu se koná Křesťanská akademie. Začátek v 19:00hod. v modlitebně evangelické církve v Husově ulici. Doc. Pavel Hošek Th.D. přednese téma Návrat posvátna v současné kultuře. Zváni jsou všichni. Křesťanská akademie je tento týden jako náhrada za setkání seniorů.

2. Výsledky Tříkrálové sbírky v Mladé Boleslavi: Celkem se letos vybralo 90 977,- Kč, což činí o 18,5 tis. Kč více než vloni! Kromě poděkování koledníkům a dárcům patří dík také hl. organizátorce Tříkrálové sbírky v Ml. Boleslavi – paní Miloslavě Vosáhlové.

3. Příští neděli bude také mše sv. v mimořádné formě předkoncilního ritu ve 14:00 v arciděkanském kostele.

Duchovní správa vám všem děkuje za vaše modlitby a dary i zapojení se do života farnosti.
Děkujeme těm, kteří se zapojili do příprav i průběhu plesu.

Hezkou neděli a požehnaný celý týden!

Ke stažení: Svatek-Krtu-Pane-1.doc, 28 kB

Bůh mě povolal. (Iz 49,1)