Svátek Svaté Rodiny Ježíše, Marie a Josefa

29.12.2007, autor: P. Radek Vašinek, kategorie: Ohlášky
Farní inforamce na příští týden

OHLÁŠKY 30. PROSINCE 2007

1. Dnes prožíváme Svátek Svaté Rodiny Ježíše, Marie a Josefa.

2. V týdnu si připomeneme:
· V pondělí je Sedmý den v oktávu Narození Páně – Památka sv. Silvestra I., papeže.
· V úterý je oktáv narození Páně - Slavnost MATKY BOŽÍ, PANNY MARIE – zasvěcený svátek.
· Ve středu je Památka sv. Basila Velikého a Řehoře Naziánského, biskupů a učitelů církve.
· Ve čtvrtek je Památka Nejsvětějšího Jména Ježíš.
· Pátek je První pátek v měsíci lednu.

3. Příští neděle je Slavnost ZJEVENÍ PÁNĚ – doporučený svátek.

4. Sbírka z minulé neděle vynesla 10 219,- Na Štědrý den sbírka vynesla 11 000,- na Boží Hod vánoční 9 914,- a na sv. Štěpána sbírka vynesla 6 372,-. Tato „svatoštěpánská“ sbírka bude odeslána na potřeby diecéze.

5. Bohoslužby v příštím týdnu budou v následujícím pořadu:
· V pondělí, 31. 12., bude pravidelná ranní mše sv. v 7:30, v kostele sv. Jana Nepomuckého. Odpoledne v 16:00 hod. bude pak mše sv. v arciděkanském kostele NPM, na poděkování a s prosbou o Boží pomoc do nového roku.
· V úterý, 1. 1. 2008, o slavnosti Matky Boží Panny Marie, bude nedělní program bohoslužeb.
· V ostatní dny pak bude pravidelný pořad bohoslužeb.

6. 19. 1. 2008, na závěr týdne modliteb za jednotu křesťanů, se uskuteční v kulturním středisku Svět II. ekumenicky reprezentační ples, na který jste všichni srdečně zváni. Po Novém roce je možné zakoupit v předprodeji lístky na tento ples na faře. Budeme také rádi za vaše příspěvky do tomboly.

7. Duchovní správa Vám všem děkuje za Vaše modlitby, finanční, věcné i květinové dary.

Přejeme Vám všem radostnou, pokojnou a požehnanou vánoční neděli!

Ke stažení: ; Ohlášky v pdf., 85 kB

Učte se ode mě. (Mt 11,29)