Hlavní menu:


Svátek svaté rodiny

26.12.2010, autor: P. Kamil Škoda, kategorie: Ohlášky
ohlášky farnosti

26. prosince 2010

1. Dnes slavíme svátek Svaté rodiny.

2. Tento týden je pravidelný pořad bohoslužeb až do čtvrtku:

V pondělí: je svátek sv. Jana, apoštola a evangelisty. Tento den budeme žehnat víno.

V úterý: Svátek sv. Mláďátek, mučedníků

V pátek: Sv. Silvestra I., papeže. Mše sv. na poděkování za uplynulý rok bude v arciděkanském kostele v 16:00hod. Předtím budou nešpory z vigilní slavnosti Matky Boží, Panny Marie - od 15:30

V sobotu: Slavnost Matky Boží, Panny Marie – zasvěcený svátek. Také světový den modliteb za mír. Mše sv. budou podle obvyklého nedělního pořádku. Bude navíc mše sv. na sídlišti v domě s pečovatelskou službou od 16:00hod.

Příští neděle: 2. po Narození Páně. Mše sv. podle obvyklého řádu.

3. Vzhledem k rozšíření těch, kteří musí dodržovat tzv. bezlepkovou dietu, pořídili jsme do naší farnosti také bezlepkové hostie. Věřící s touto dietou, kteří budou chtít ten který den přistoupit ke sv. přijímání, ať přede mší sv. přijdou do zákristie, abychom tyto hostie přidali k obětním darům.

4. Duchovní správa vám všem děkuje za vaše modlitby a dary. Děkujeme těm, kteří se účastnili přípravy vánoční výzdoby. Výzdoba není taková jako vloni, protože se zúčastnilo opravdu málo těch, kteří by pomohli, a více se za 3 dny nedalo stihnout.

Přejeme vám všem radostnou dobu vánoční.

Ke stažení: svatek-svate-rodiny.doc, 109 kB


Biblický citát na dnešní den
Ježíš hlásal radostnou zvěst. (Lk 8,1)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |