Svatomartinský průvod

16.11.2017, autor: Lucie Válková, kategorie: Mateřské centrum

Letošní ročník tradičního Svatomartinského průvodu byl přece jen lehce netradiční :)
Průvod se z organizačních důvodů konal již v pátek. Účast byla i díky deštivému počasí nižší než v loňském roce. V doprovodu dospěláků dorazilo 55 statečných otužilců, kteří se nezalekli žádného z úkolů, a v cíli byli odměněni svatomartinskými rohlíčky a zahříváni teplým čajem. Vyslechli jsme si poselství svatého Martina, pronášené letos z koňského hřbetu - a asi mělo opravdu váhu, protože nejedna maminka byla překvapená, že se jinak skoupé dítko dělí o rohlíček :)

Všem účastníkům, spoluorganizátorům i dobrovolníkům srdečné Pán Bůh zaplať za skvělou práci a krásnou atmosféru!

Za MC Rybička Lucie Válková

Ježíš vešel jako host. (Lk 19,7)