Hlavní menu:


Vzpomínka na všechny věrné zemřelé

01.11.2008, autor: P. Radek Vašinek, kategorie: Ohlášky
Farní informace

OHLÁŠKY 2. LISTOPADU 2008

· Dnes prožíváme VZPOMÍNKU NA VŠECHNY VĚRNÉ ZEMŘELÉ.

· V týdnu si připomeneme:
- v úterý je památka sv. Karla Boromejského, biskupa;
- příští pátek je První pátek v měsíci;
- příští neděle je SVÁTEK POSVĚCENÍ LATERÁNSKÉ BAZILIKY.

· V týdnu bude pravidelný pořad bohoslužeb.

· Odpustky pro duše v očistci: Dnes po celý den je možno při návštěvě kteréhokoliv kostela získat plnomocné odpustky, přivlastnitelné pouze duším v očistci. Kromě tří obvyklých podmínek (sv. zpověď, sv. přijímání, modlitba na úmysl Svatého otce) je podmínkou pomodlit se při návštěvě kostela modlitbu Páně a vyznání víry.
Od 1. do 8. listopadu je možné získat po splnění tří obvyklých podmínek denně plnomocné odpustky, přivlastnitelné pouze duším v očistci, navštíví-li někdo hřbitov a pomodlí se tam třeba jen v duchu za zemřelé. V ostatních dnech lze takto získat odpustky částečné.

· Sbírka z minulé neděle vynesla: 10 075,- Kč.

· Křesťanská akademie v Mladé Boleslavi Vás zve na přednášku Bernarda Martina s názvem: Kristus v různých kulturách. Přednáška se uskuteční v úterý 4. 11. 2008 od 19:00 hod. v modlitebně církve evangelické, v Husově ulici.

· V sobotu 8. 11. 2008 bude od 19:00 hod. v kostele sv. Jana Nepomuckého mše sv. v polském jazyce.

· 22. 11. 2008 se uskuteční od 10:00 hod. v litoměřické katedrále biskupské svěcení nově jmenovaného otce biskupa Mons. Jana Baxanta. Z naší farnosti bude na tuto slavnost objednán autobus. Přihlašovat se můžete v sakristii nebo faře.

· Děkujeme Vám za Vaši přízeň, modlitby, finanční i věcné dary.

PŘEJEME VÁM VŠEM RADOSTNOU A POŽEHNANOU NEDĚLI I CELÝ NÁSLEDUJÍCÍ TÝDEN !

Ke stažení: Ohlášky v doc., 112 kB; Ohlášky v pdf., 88 kB


Biblický citát na dnešní den
Mladé víno do nových měchů. (Mk 2,22)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |