Hlavní menu:


3. neděle adventní

13.12.2008, autor: P. Radek Vašinek, kategorie:
Farní informace

OHLÁŠKY 14. PROSINCE 2008

· Dnes prožíváme 3. NEDĚLI ADVENTNÍ. (GAUDETE – „RADOSTNÁ“)
· Příští neděle je 4. NEDĚLE ADVENTNÍ.
· Sbírka z minulé neděle vynesla: 11 820,- Kč.
· V týdnu bude pravidelný pořad bohoslužeb.

· Příští pátek, tedy 19. 12., proběhne od 10:00 hod. další setkání maminek v mateřském centru v Zálužanské ulici. Téma setkání je ADVENT.

· V sobotu 20. 12. dorazí i do našeho města betlémské světlo. Ti z Vás, kdo byste měli zájem, aby Vám je skauti přinesli do Vašich domovů, zanechte na sebe kontakt v sakristii nebo na faře. Při večerní mši sv. bude betlémské světlo slavnostně přineseno a požehnáno. Po mši pak bude možnost si jej také odnést do svých domovů.

· O 4. neděli adventní proběhne v naší farnosti také duchovní obnova. Obnovu povede P. Ryszard Kurasiewicz MS (saletin z Mělníka). Přednášky budou probíhat v rámci všech tří nedělních bohoslužeb, odpoledne pak se uskuteční beseda s otcem Riszardem na faře. Čas besedy bude ohlášen příští neděli. Během bohoslužeb bude také možnost přistoupit ke svátostí smíření.

· Připomínáme našim dětem adventní „jablíčkovou“ aktivitu, která je v boční lodi kostela.

· Dále připomínáme, že v sakristii je možné si zakoupit farní kalendář. Také je možné si objednat i vetší formát velikosti A3. K dispozici jsou také stolní kalendáře na příští rok a vánoční pohlednice.

· Do 22. 12. je stále se možné přihlašovat na farní pouť do Svaté země, která bude příští rok od 19. 2. – 26. 2.

· Děkujeme Vám za Vaši přízeň, modlitby, finanční i věcné dary.

PŘEJEME VÁM VŠEM POŽEHNANOU ADVENTNÍ NEDĚLI I CELÝ NÁSLEDUJÍCÍ TÝDEN !

Ke stažení: Ohlášky v doc., 112 kB; Ohlášky v pdf., 74 kB


Biblický citát na dnešní den
Proč dáš na řeči lidí? (1 S 24,10)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |