Hlavní menu:


Svátek Povýšení svatého kříže

13.09.2008, autor: P. Radek Vašinek, kategorie:
Farní info

OHLÁŠKY 14. ZÁŘÍ 2008

· Dnes prožíváme SVÁTEK POVÝŠENÍ SVATÉHO KŘÍŽE.
· V týdnu si připomeneme:
- v pondělí je památka Panny Marie Bolestné;
- v úterý je památka sv. Ludmily, mučednice;
- ve středu je památka sv. Kornélia, papeže, a Cypriána, biskupa, mučedníků;
- v pátek je památka sv. Ondřeje, sv. Pavla a druhů, mučedníků;
- v sobotu je svátek Výročí posvěcení litoměřické katedrály;
- příští neděle je 25. NEDĚLE V MEZIDOBÍ

· V týdnu bude pravidelný pořad bohoslužeb.

· Sbírka z minulé neděle vynesla: 11 231,- Kč.

· Od úterý 16. září již začne výuka náboženství na faře. Výuka pod vedením katechetky Olgy Valachové pro nejmladší bude zahájená v úterý 30. září.

· Ve středu 17. září se uskuteční od 19:00 hod. na faře další biblická hodina.

· V pátek 19. září proběhne pravidelné setkání maminek v MC. Téma bude: „Světové setkání papeže s mládeží v Sydney“.

· Jak již bylo oznámeno, příští sobotu 20. září se uskuteční poutní zájezd spolu s farností Benátky nad Jizerou do Prahy. Odjezd autobusu bude v 8:00 hod. z Komenského náměstí u magistrátu. Předpokládaný návrat je mezi 15 –16 hod. Součástí pouti bude mše sv. ve Svatováclavské kapli, prohlídka katedrály a arcibiskupského paláce.

· Připomínáme, že v sobotu 20. září se také uskuteční II. ročník diecézního fotbalového turnaje mládeže v Litoměřicích. V loňském roce naše farnost postavila dvě družstva. I letos zveme všechny mladé, kluky i holky k tomuto utkání. Více informací získáte v sakristii nebo na farních webových stránkách.

· V sobotu 20. 9. bude také od 19:00 hod. mše sv. v polštině.

· V sobotu 27. 9. se v Březně u Mladé Boleslavi uskuteční od 14 –17 hod. „Den pro sv. Václava“. Je připraven bohatý program. Výtěžek z akce bude věnován na opravu střechy kostela sv. Václava. Více informací naleznete ve vývěsce.

· V neděli 28. 9., tedy o slavnosti sv. Václava, vyjde nové číslo farního občasníku. Své příspěvky můžete odevzdávat v písemné podobě v sakristii, na faře, nebo v elektronické podobě zasílat na mailovou adresu: obcasni@seznam.cz do neděle 21. září.

· Děkujeme Vám za Vaši přízeň, modlitby, finanční i věcné dary.

PŘEJEME VÁM VŠEM RADOSTNOU A POŽEHNANOU NEDĚLI I CELÝ NÁSLEDUJÍCÍ TÝDEN !

Ke stažení: Ohlášky v doc., 116 kB; Ohlášky v pdf., 84 kB


Biblický citát na dnešní den
Proč dáš na řeči lidí? (1 S 24,10)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |