Hlavní menu:


Podmenu:Správa webu

Správa webu

Jiří Vosáhlo

E-mail: jiri (tečka) vosahlo (tečka) mb (zavináč) seznam (tečka) cé zet
Telefon: 311 211 247
Mobil: 739 316 301

Milan Mareš

E-mail: mimares (zavináč) seznam (tečka) cé zet
Mobil: 603 814 630

Technická správa webu

Jan Janeček

E-mail: jan(zavináč) janeckovi(tečka) cé zet
Mobil: 604 850 295

Václav Novák

E-mail: venda (tečka) novak (zavináč) centrum (tečka) cé zet
Mobil: 732 973 747

Jak s informacemi na web?

Články, pozvánky, události, reportáže z proběhlých akcí

Pro všechny zodpovědné za různá společenství / aktivity

Prosíme, spojte se s kýmkoliv z výše uvedených kontaktních osob, aby bylo možné založit/upravit informace o vaší aktivitě, skupině.

Pro všechny farníky

Rádi uveřejníme každý článek, informaci a pozvánku, prostě vše, na co chcete upozornit naši farní rodinu. Upozorňujeme, že správci webu mohou z různých důvodů informace a články filtrovat, zkracovat.

Fotografie / fotogalerie

Máte-li jakékoliv fotografie, které se týkají života farnosti - proběhlé akce, významné události, budovy (v době rekonstrukce), slavnostní bohoslužby, prosíme, využijte výše uvedených kontaktů a my rádi vaše fotografie vystavíme. Fotografie (nejlépe na CD) přineste na faru, je ale možné zpracovat i klasické fotografie, jen to zabere více času.

Historie farních stránek

Původní stránky - čistě statické, vše v html - vznikly jako provizorní řešení na přelomu let 2004/2005. Návrh a implementaci tehdy provedl Václav Novák.

Po nějaké době byla vyhlášena mimořádná sbírka na pořízení moderních webových stránek s vlastním redakčním systémem. Všem dárcům děkujeme. Byla navázána spolupráce s firmou WebDesignum - Ing. Robertem Krejčím. Ten provedl implementaci stránek druhé generace v php, hosting jsme měli zpočátku zdarma na městském serveru mb-net.cz. V říjnu 2007 bylo rozhodnuto o zakoupení vlastní domény farnost-mb.cz a pořízení nového redakčního systému Navi4D. Tyto stránky jsou tedy již třetí generací webové prezentace o naší farnosti.

V lednu 2014 došlo k selhání starého serveru magistrátu a spolupráce s městem ohledně dalšího hostingu skončila. Stránky byly proto v únoru 2014 přeneseny na nový komerční hosting od firmy WEDOS.


Biblický citát na dnešní den
K tobě, Bože, se obracejí mé oči. (Ž 141,8)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |