Hlavní menu:


20 let nezávislosti Ukrajiny

18.09.2011, autor: J. Huliak, foto A. Spišák, kategorie: Fotogalerie
Modlitební shromáždění řeckokatolíků a pravoslavných

Dne 24. srpna, u příležitosti jubilea dvaceti let nezávislosti Ukrajiny, se v kostele sv. Jana Nepomuckého konalo společné modlitební shromáždění. Toto setkání se neslo v duchu modliteb za Ukrajinu a její národ. Iniciátorem byla řeckokatolická farnost v Mladé Boleslavi, která pozvala k modlitbě v tomto úmyslu také pravoslavnou církevní obec Mladá Boleslav - Debř. Modlitba byla vedena duchovními P. Jaroslavem Huliakem a P. Pavlem Samotovkou. Po modlitbě následovala společná večeře s kulturním programem.

Fotogalerie je zde.


Biblický citát na dnešní den
Udělám z vás rybáře lidí. (Mt 4,19)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |