Hlavní menu:


Adventní duchovní obnova

05.12.2007, autor: Václav Novák, kategorie: Fotogalerie
Adventní duchovní obnova
1.prosinec 2007, s biskupem Kájou Herbstem

Na Celostátním fóru mládeže dostal náš P. Radek nápad, že bychom mohli pozvat na advent biskupa Herbsta na duchovní obnovu. Ihned na místě jej oslovil, a tak jsme mohli 1.prosince uvítat biskupa Herbsta v naší farnosti. Strávil s námi celý den, byly tři přednášky zaměřené pro farnost, rodiny a mládež a po přednáškách se uskutečnila beseda na faře. Biskup Herbst pak ještě sloužil večerní mši svatou v kostele sv. Jana Nepomuckého.
Jen škoda, že mládeže a zástupců rodin bylo tak žalostně!!! málo. Příště to uděláme jinak-nic nebude.:-) Sranda musí být,ne?:-)))
Fotogalerie je zde.


Biblický citát na dnešní den
Kdo ke mně přijde, toho neodmítnu. (J 6,35)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |